مایکروسافت بدنبال این است که در اوائل سال ۲۰۱۷ یا بهتر بگوییم در اواخر سال ۱۳۹۵ خورشیدی  به‌روزرسانی‌هایی را بر روی ویندوز ۱۰ دذاشته باشد. این شرکت ۱۴۹۷۱ خطر فرمان را در ویندوز ۱۰ حذف کرده است و در اولین شکل‌بندی به این برنامه‌ی خود در همین دو ماه گذشته برنامه نقاشی سه‌بعدی را برای جایگزینی برنامه نقاشی سنتی ویندوز آماده کرده است که ما در استادیت خبر مربوط به آن را منتشر کردیم.

مایکروسافت برای طراحی جدید از زبان Microsoft Design Language 2 (MDL2) کمک گرفته است که به رد‌استون ۳ یا صخره قرمز ۳ مشهور است ما در این مورد توضیحاتی برای شما آماده کرده‌‍ایم.

طراحی جدید ویندوز ۱۰ رد‌استون ۳ با زبان جدید طراحی خواهد شد و نام این پروژه نیز نئون “NEON” نام دارد. این برنامه طی یکسال گذشته تاکنون دنبال شده و این اطلاعات توسط مایکروسافت تایید و یا رد نشده است. اگر این گفته‌ها واقعیت داشته باشد که کم و بیش واقعیت دارد همه برنامه‌های مایکروسافت از جمله برنامه‌های مرتبط با تلفن همراه، رایانه و هولونز را هم شامل می‌شود.

صفحه حمایت مالی.
برای ماندن نیاز به کمک مالی شما داریم
حمایت مالی را در صورت امکان دریغ نکنید.فقط هزار تومان.ویندوز ۱۰ رد‌استون ۳ بنام نئون

ویندوز 10 رد‌استون 3 بنام نئون

پروژه نئون برخی از اشکالات و تناقضات موجود در ویندوز ۱۰ را حل خواهد کرد و توسعه‌دهندگان برنامه‌های جانبی ویندوز امکان سازگاری و طراحی بهتر محصولات خود را خواهند داشت.

ما انتظار داریم این برنامه به یکپارچه‌سازی ویندوز و رابط کاربری تعاملی بین همه برنامه‌های ویندوز ۱۰ منجر شود. این دقیقاً همان چیزی است که مایکروسافت بدنبال آن است یک ویندوز تعاملی هوشمند و قابل تطبیق با هر نوع دستگاهی از اسمارت‌فون گرفته تا تبلت و لپ‌تاپ و واقعیت مجازی هولونز.

به‌نظر می‌رسد پروژه نئون در سال ۲۰۱۸ تکامل پیدا کند و توسعه‌دهندگان بتوانند برنامه‌های خود را از آن سال با ویندوز رد‌استون ۳ سازگار سازند.

Source: neurogadget


محل تبلیغات شما