گوشی تاشوی W2018 سامسونگ دارای دیافراگم متغییر است

سامسونگ با رجوع به گذشته بازتولید گوشی‌های تاشو را با گوشی تاشوی W2018 که یک دیافراگم متغییر دوربین است، آغاز کرده است. دیر زمانی نیست که سامسونگ تولید و عرضه گوشی تاشوی خود را با شروع بازار نمایشگرهای گسترده تخت، کنار گذاشته است.

سامسونگ اینبار ضمن رجع به گذشته و زنده کردن فناوری گوشی‌های تاشو، اینبار اسمارت فونی را رونمایی خواهد کرد که با داشتن دو نمایشگر و صفحه کلید فیزیکی، به همراه یک دوربین دارای دیافراگم متغییر سعی در جذب مشتریان جدیدی است. این کار سامسونگ یک ریسک پرخطر محسوب نمی‌شود، ولی روی‌هم‌رفته نمی‌توان آن را دور از هرگونه خطری دانست.

صفحه حمایت مالی.
روند جدید سهیم شدن در فرهنگ‌سازی کمک به سایت‌های مستقل.
حمایت از یک سایت مستقل حمایت از انتشار آزاد اطلاعات است.
مبلغ ۲۵۰۰ تومانسامسونگ اعلام کرد این دهمین گوشی ساخت این شرکت است که دارای دو نمایشگر است. یکی نمایشگر داخلی و دیگری نمایشگر بیرونی. احتمالاً این غول بی شاخ و دم بالاتر از ۱۵۰۰ دلار قیمت داشته باشد. دوربین ۱۲ مگاپیکسلی این گوشی دارای دیافراگم ۱٫۵ و سوئیج به ۲٫۴ برای عمق بیشتر به دوربین و نیاز به روشنایی کمتر خواهد بود.

گوشی تاشوی W2018 سامسونگ دارای دیافراگم متغییر است

بعد از نوکیا N86 MP ذگوشی تاشوی W2018 سامسونگ دومین اسمارت فونی است که مجهز به یک دوربین با دیافراگم متغیر است. در تصویر گیف متحرکی که در این مطلب مشاهده می‌کنید ساز و کار دیافراگم دوربین این موبایل دیده می‌شود. به جز شروع بازتولید گوشی تاشو، و مزیت نمایشگر دوگانه سامسونگ W2018، داشتن این دوربین نیز خود یک جسارت است که سامسونگ خوب از عهده این سه هنرنمایی به صورت همزمان برای این گوشی برآمده است.

با این حال ما هنوز شاهد تصاویر گرفته شده توسط دوربین گوشی W2018 سامسونگ نیستم و نمی‌توان در مورد کیفیت اینکار نظر مستقل دارد، با این حال شروع خوبی خواهد بود. ممکن است سامسونگ از این فناوری یعنی دیافراگم متغییر در گوشی گلکسی S9 نیز بهره برده باشد که هنوز چیزی مشخص نیست.گوشی تاشوی W2018 سامسونگ دارای دیافراگم متغییر است

از دیگر مشخصات گوشی سامسونگ دبلیو ۲۰۱۸

  • نمایشگر: ۴٫۲ اینچ دوگانه با وضوح ۱۰۸۰ پیکسل با فناوری آمولید
  • سنسور هویتی: اثر انگشت
  • سیم کارت: دوگانه
  • دوربین ۱۲ و ۵ مگاپیکسلی، دوربین اصلی دارای دیافراگم متغییر
  • باتری: ۲۳۰۰ میلی آمپری
  • تراشه: اسنپ‌دراگون ۸۳۵
  • رم: ۶ گیگ
  • حاظه داخلی: ۶۴ گیگابایت
  • اسکنر: رادیکال

در مورد قیمت این گوشی هنوز ما در اینجا یعنی استادآی‌تی به نتیجه مطمینی نرسیده‌ایم ولی همان قیمت ۱۵۰۰ دلار دور از ذهن نیست.

محل تبلیغات شما