گزارش جدید مشخصات بیشتر و دقیقتری از گلکسی S9 سامسونگ را برملا کرده است.

سامسونگ در هفته گذشته خط بطلانی بر همه شایعات گفته شده از گلکسی S9  و گلکسی S9 پلاس در نمایشگاه CES بارسلون کشید تا خیال همه دوستداران یکی از برندهای آندروید را راحت کند.

گزارش تازه نه از این نمایشگاه بلکه از کره رسیده است و بیشتر نگاه درونی و سخت‌افزاری به گلکسی S9 سامسونگ داشته است.

صفحه حمایت مالی.
روند جدید سهیم شدن در توسعه و فرهنگ‌سازی. حمایت از یک سایت مستقل حمایت از انتشار آزاد اطلاعات

مبلغ ۲۰۰۰ تومانمشخصات دقیق می‌گوید دوربین گلکسی S9 یک دوربین تکی ۱۲ مگاپیکسل است و دوربین گلکسی S9 پلاس دوگانه ۱۲ مگاپیکسل که همه این دوربین‌ها دارای دیافراگم ۲٫۴ و ۱٫۵ متغییر هستند. در حقیقت با کمک این لنز دوربین شما می‌توانید یک دوربین DSLR را در دست داشته باشید.

مشخصات دقیق گلکسی S9 سامسونگ

گلکسی S9 سامسونگ اولین گوشی دارای دیافراگم ۱٫۵ در جهان خواهد بود که اجازه عبور نور بیشتری را به شاتر دوربین خواهد داد که مطمینا در نور کمتر عملکرد بهتری خواهد داشت و تصاویر شکار شده عریض‌تر خواهد بود.

این گزارش اضافه می‌کند دوربین جلو ۸ مگاپیکسلی با یک فوکوس اتوماتیک خواهد بود.

از دیگر فناوری بکارگرفته در گلکسی S9 سامسونگ به فناوری ریزتراشه SLP می‌توان اشاره کرد که به سامسونگ این اجازه را می‌دهد که اجزا و مدارهای داخلی فضای کمتری را اشغال کند و فضای بیشتری برای باتری باقی بماند.

در گوشی‌هایی که از تراشه اگزینوس در آن بکار گرفته خواهد شد تا ۶۰ درصد در فضای داخلی صرفه‌جویی خواهد شد. اپل شبیه به همین فناوری را در آیفون ۱۰ بکار برده است.

نمایشگر گلکسی S9 سامسونگ از فناوری Y-OCTA بهره برده است که با این فناوری ضمن کاهش وزن و ضخامت کلی برای چینش پیکسل‌ها در نمایشگر AMOLED، حسگر لمسی را در بالای لایه منعطف OLED قرار دهد.

گزارش جدید در مورد باتری سکوت کرده است ولی در هفته گذشته اشاره شده بود باتری گلکسی S9 یک باتری ۳۰۰۰ یا ۳۵۰۰ میلی آمپری است.

محل تبلیغات شما