سوبارو اسنت ۲۰۱۹ یک شاسی بلند با ۸ صندلی است که در نمایشگاه خودروی لس‌آنجس ۲۰۱۷ رونمایی شد.

یکی از ویژگی‌های این شاسی‌بلند بزرگ، بهینه‌سازی مصرف سوخت آن است که شرکت سوبارو روی این موضوع تاکید دارد.

سوبارو اسنت 2019

این موضوع به استفاده این شرکت از موتور ۲٫۴ لیتری دوقولوی توربوشارژ بکار رفته در اسنت ۲۰۱۹ برمی‌گردد. باتوجه به تزریق مستقیم سوخت پودر شده، موتور این ماشین ۲۶۰ اسب بخار قدرت و ۲۷۷ پوند گشتاور دارد. گیربکس ماشین نیز ۸ دنده است. مجموع این دستگاه‌ها موجب خواهد شد این اتومبیل مصرف سوخت خوبی داشته باشد.

صفحه حمایت مالی.
روند جدید سهیم شدن در فرهنگ‌سازی کمک به سایت‌های مستقل.
حمایت از یک سایت مستقل حمایت از انتشار آزاد اطلاعات است.
مبلغ ۲۵۰۰ تومانالبته به نظر ما در استادآی‌تی با این حجم و بزرگی بدنه، خودرو نیاز به یک موتور بزرگتر دارد و شرکت نباید توان موتور را فدای مصرف سوخت کمتر می‌کرد، هرچند ممکن است برخی از مشتریان این مورد را که سوبارو دنبال کرده است بیشتر بپسندند. ولی به دلیل اینکه اینگونه خودروها بیشتر مصرف آفرود دارند و عبور از سربالایی‌ها براحتی امکان‌پذیر نیست، داشتن موتور بزرگتر یک مزیت همیشگی است.

وزن خودرو ۲۲۷۰ کیلوگرم است و با یک مخزن پر می‌تواند تا ۸۰۰ کیلومتر حرکت کند. خودرو یک ماشین ۸ نفره است ولی به اعتقاد ما برای مسافت‌های طولانی جا برای ۶ نفر معقول‌تر است.سوبارو اسنت 2019

از جمله امکانات این خودرو می‌توان به فناوری ایمنی ترمز اضطراری، دستیار سقف آلابا، نمایشگر ۶٫۵ اینچی با سیستم عامل آندروید کارپلا، رینگ‌های ۱۸ اینچی و ترمز موقت که این یکی، برای خود ما نیز جالب است و مربوط به ترمز موقت ماشین بدون نیاز به ترمز دستی و یا گذاشتن پا بر روی پدال ترمز است.سوبارو اسنت 2019

از جمله آپشن‌هایی که فقط سفارشی نصب می‌شود می‌توان به سنسور هشدار نقطه کور، صندلی‌های گرم سایر  سرنشینان، هشدار عابر پیاده، و سنسور دنده عقب به همراه مانیتورهای ۸ اینچی، سیستم وای‌فای،آینه‌های گرم، ترمز خودکار برگشت به عقب، روکش چرم مجلل صندلی‌ها، سویئچ‌لس و سایر موارد اشاره کرد.

سوبارو اسنت 2019

زمان عرضه این خودرو تا پایان سال جاری میلادی عنوان شده و قیمت آن نیز ۳۰ هزار دلار یا ۱۱۰ هزار ریال سعودی است. چیزی نزدیک به ۱۱۰ میلیون تومان ایران با نرخ دلار ۴۰۰۰ تومان. البته این قیمت سوبارو اسنت ۲۰۱۹ در خارج از ایران است و اگر وارد شود قیمتی نزدیک به ۲۵۰ تا ۳۰۰ میلیون تومان خواهد داشت، مشروط به اینکه نرخ تعرفه واردات خودرو تغییر نکند.

محل تبلیغات شما