هیوندای در شروع سال نو میلادی ۲۰۱۸، با رونمایی از سانتافه ۲۰۱۹ خیلی زودتر از وقت معمول، همه طرفدارانش را شگفت‌زده کرده است.

هیوندای با انتشار تصاویر زیر طراحی تغییرات زیادی را در بدنه سانتافه ۲۰۱۹ بوجود آورده است. عقب خودرو از حالت موجی گذشته خارج شده و بیشتر مکعبی شده است. چیزی شبیه به راوفور و یا لندکروز البته در اندازه‌ای کوچکتر.

جلو خودرو تغییرات چشمگیری داشته است. چیزی شبیه به اسپورتج کیا شده است. شبکه جلوی رادیاتور خیلی نزدیک به رقیب سنتی کره‌ای این شرکت خودروساز شده است. البته یک نمای جالب بنتلی با چراغ‌های کشیده نیز پیدا کرده است.

صفحه حمایت مالی.
روند جدید سهیم شدن در فرهنگ‌سازی کمک به سایت‌های مستقل.
حمایت از یک سایت مستقل حمایت از انتشار آزاد اطلاعات است.
مبلغ ۲۵۰۰ تومانسانتافه جدید تلفیقی از دو خودروی دیگر این شرکت یعنی هیوندای توسان و کونا  دارد. چراغ‌ها نیز از i30 به عاریت گرفته است. میدان دید راننده بهتر شده و درجه نقاط کور در چهارچوب‌های در کاهش یافته است.

تصاویر و مشخصات سانتافه 2019

سانتافه ۲۰۱۹ در دو تیپ بنزین‌سوز و دیزلی تولید شده که مدل دیزلی آن ۲ لیتری و ۲٫۲ لیتری و نوع بنزین‌سور آن ۴ سیلندر ۲ لیتری و یک نوع ۶ سیلندر ۳٫۵ نیز تولید کرده است که ۲۹۰ اسب بخار قدرت دارد.

گیربکس همه آنها ۸ دنده اتوماتیک است. گفتنی است از جمله فناوری‌های نوین بکار رفته در این خودرو می‌توان به سنسور جلوگیری از تصادف، سیستم قفل خودکار درها در شرایط اضطرای و سرعت بالا، یک سیستم جدید اعلام خروج سرنشینان عقب به راننده نیز برای این خودرو که می‌تواند یک نوآوری نیز باشد، برای سانتافه جدید درنظر گرفته شده است.


تصاویر و مشخصات سانتافه 2019
هیوندای سانتافه ۲۰۱۹
در نمایشگاه ماه آینده نیویورک به نمایش گذاشته خواهد شد.

محل تبلیغات شما