به تازگی ربات ماهی‌یاب با فیش فایندر پا به دریا گذاشته است که ضمن پیدا کردن ماهی، طعمه و قلاب ماهیگران را در مسیر آنها قرار می‌دهد.

این ربات ماهی‌یاب که در حقیقت یک drone baiting است PowerRay نام دارد و به تنهایی و بدون نیاز به کنترل صیاد زیر آب قرار گرفته و طعمه را در مسیر ماهیان قرار می‌دهد. این ماهی‌یاب امکان فراهم‌آوری تصاویر و فیلم با کیفیت بالا و ارسال به ماهیگیر را نیز دارد که حتی با یک عینک واقعیت مجازی یا VR نیز قابلیت مچ شدن و تهیه اطلاعات لازم به صیاد را دارد.

در حقیقت یک ماهیگیر با مجهز شدن به این دستگاه نبرد یک طرفه با ماهی‌ها خواهد داشت و به صورت دقیق و بدون اتلاف وقت می‌داند زیر آب چه می‌گذرد.

صفحه حمایت مالی.
روند جدید سهیم شدن در فرهنگ‌سازی کمک به سایت‌های مستقل.
حمایت از یک سایت مستقل حمایت از انتشار آزاد اطلاعات است.
مبلغ ۲۵۰۰ تومانماهی‌یاب PowerRay پاور‌ری محصول شرکت پاور‌ویزیون PowerVision است. این ربات ماهیگیر امکان استفاده و کار در هر نوع شرایط آب و هوایی و زیر اب شور و شیرین و زیر یخ نیز دارد.

ربات ماهی‌یاب “پاور‌ری”

ربات ماهی‌یاب "پاور‌ری"

توانایی ربات پاور‌ری در زیر آب زیاد است و می‌تواند ماهی‌ها را شناسایی و طعمه برای جلب توجه انها به طرفشان حمل کند.

طراحی و شکل ماهی‌یاب پاور‌ری و نور آبی‌رنگ آن در جذب ماهیان موثر است. البته این مطلب را مسئولین شرکت پاور‌ویزیون گفته است.

عملکرد این ماهی یاب یا فیش فایندر حدود ۳۵ متر است که البته تا عمقی دو برابر نیز پوشش خواهد داد و ماهی‌های را در عمق ۷۵ متری نیز باشند، جذب خواهد کرد.

ربات ماهی‌یاب "پاور‌ری" فیش فایندر ماهی یابربات ماهی‌یاب "پاور‌ری" فیش فایندر ماهی یاب

این محصول ماه آینده میلادی با قیمت ۱۲۰۰ دلار به فروش گذاشته خواهد شد.

ربات ماهی‌یاب “پاور‌ری” کمک‌یار ماهیگران با قلاب [ویدئو]

Source: gearjunkie

محل تبلیغات شما