یک ماه پس از پایان نمایشگاه موتورسیکلت مونیخ آلمان به نام Intermot، سه روز پیش نمایشگاه موتورسیکلت میلان ایتالیا بازگشایی شد و علاقه‌مندان به موتورسیکلت از این نمایشگاه دیدن کردند.

نمایشگاه موتورسیکلت میلان ۲۰۱۶ از ۸ تا ۱۳ نوامبر در جریان است. نقطه عطف این نمایشگاه خودباوری تولیدکنندگان موتور اروپایی است که جلوه‌ای ویژه در این نمایشگاه داشتند.

در این نمایشگاه، تولید موتورهای دوستدار طبیعت، کم‌آلاینده و تنوع در تولید از شاخص‌های آن بشمار می‌رود و نقطه عطف آن طراحی ظاهر متورسیکلت‌های جدید است که نشان از تحریک تولیدکنندگان در این زمینه می‌باشد.

صفحه حمایت مالی.
برای ماندن نیاز به کمک مالی شما داریم
حمایت مالی را در صورت امکان دریغ نکنید.فقط هزار تومان.به عنوان مثلال هوندا ۲۳ مدل جدید عرضه کرده است و چند شرکت از موتورهای اسکوتر با مصرف کم رونمایی کردند و  نکته کلیدی آن نیز استاندارد یورو ۴ برای موتورسیکلت‌های جدید است.

نمایشگاه موتورسیکلت میلان 2016

نمایشگاه موتورسیکلت میلان ۲۰۱۶

کشورهای شرقی حضر در نمایشگاه بیشتر بر روی موتورهای کم گنجایش کار کرده بودند و به صورت میانگین موتور ۳۰۰ سی‌سی در بورس بود.

کشورهای اروپایی بیشتر روی حفاظت از محیط زیست کار کرده بودند و البته طیف بیشتری نیز تولید کرده بودند. آنها با صورت آشکار دلواپس وضعیت پولی مشتریان و مصرف سوخت موتورها هستند.

سه شرکت نوظهور از چین و هند در این نمایشگاه حضور داشتند از جمله Royal Enfield، Hero و Zongshen.

به جز تولیدکنندگان مشهور موتورسیکلت اروپایی مثل بی‌ام‌و, Ducati، KTM, MV Agusta، Piaggio گروه، و Triumph  EICMA تعدادی شرکت کوچک نیز در نمایشگاه موتورسیکلت میلان ۲۰۱۶ حضور داشتند.

با هم گالری تصاویر را مرور می‌کنیم.

برای دیدن تصاویر در اندازه واقعی بر روی آن کلیک کنید.

 


محل تبلیغات شما