ساخت یک قایق تفریحی توسط پورشه می‌تواند به جذب خریداران عاشق دریا بینجامد و سودآوری خوبی برای این شرکت داشته باشد.

قایق تفریحی پورشه

لکسوس نیز مبادرت به ساخت یک قایق تفریحی کرده بود. لکسوس بدنه و انجین این قایق تفریحی را خود ساخته و برای آن از تیم طراحی قدرتمندی بهره برده است. در اینجا پورشه نیز وارد گود شده و چرخ‌های خیالش را به آب زده است. این سوپرقایق تفریحی ۱۱۵ فوت طول داشته و توسط گروه Dynamiq  ساخته و طراحی آندر استودیو FA پورشه صورت پذیرفته، تصاویر این قایق تفریحی نشان می‌دهد چقدر برای تولید این قایق برنامه‌ریزی شده است.

صفحه حمایت مالی.
روند جدید سهیم شدن در فرهنگ‌سازی کمک به سایت‌های مستقل.
حمایت از یک سایت مستقل حمایت از انتشار آزاد اطلاعات است.
مبلغ ۲۵۰۰ تومانقایق تفریحی پورشه در نمایشگاه قایقرانی موناکو به نمایش درآمده و برخی از مشخصات قایق تفریحی GTT 155 از این قرار هستند:

این قایق تفریحی می‌تواند عرض اقیانوس اطلس را عبور کند، با یک بار سوخت‌گیری ۳۴۰۰ مایل را درمی‌نوردد و حداکثر سرعت آن ۲۱ گره دریایی یا نات خواهد بود که در شرایط دریای آرام بدست آمده است.

موتور هیبریدی MAN V121650  این قایق ۱۶۵۰ اسب بخار دارد که به جای موتورهای دیزلی از این موتور هیبریدی استفاده شده است. اگر بخواهید شکل نهایی این موتور با پروانه‌های قایق را ببنید مثل شکل زیر است که دارای دو پروانه در دو سر محور اصلی قرار گرفته است و اگر اهل قایق‌رانی و دریا رفتن باشید به هیچ عنوان تا زمان ثبت این نوشته این نوع موتور را ندیده‌اید و برایتان باید تازگی داشته باشد.

موتور قایق تفریحی پورشه

قایق تفریحی پورشه در اندازه‌ای بزرگتر از سایز معمولی قایق‌های تفریحی ساخته شده و دارای اتاق خواب، پذیرایی، آشپزخانه و در دو طبقه، غیر از موتورخانه است.

قیمت این سوپرقایق تفریحی ۱۶٫۷ میلیون دلار است.

قایق تفریحی پورشه

محل تبلیغات شما