در طول دو و یک ماه گذشته ما تصاویر غیر رسمی از نوکیا ۹ ارائه دادیم. اکنون یک تصویر رسانه‌ای بسیار دقیق از نوکیا ۹ منتشر شده است که به مراتب اطلاعات بیشتری را برای ما از این گوشی نوکیا ارائه می‌دهد.

تصاویر رسانه‌ای غیر رسمی از نوکیا 9

بر اساس لیستی که در سایت آمازون قرار گرفته است با این تصویر ممکن است جواب خیلی از پرسش‌ها از همین‌جا بدست آوریم. بدرستی مشخص نیست نوکیا تا پیش از سال نو میلادی آن را از آمازون عرضه خواهد کرد یا فروش این گوشی را به بعد از سال نو میلادی موکول خواهد نمود. با این حال عرضه نوکیا ۹ در جوار سال نو میلادی خواهد بود.

صفحه حمایت مالی.
روند جدید سهیم شدن در فرهنگ‌سازی کمک به سایت‌های مستقل.
حمایت از یک سایت مستقل حمایت از انتشار آزاد اطلاعات است.
مبلغ ۲۵۰۰ تومانهمانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید رندر تازه همان اطلاعات قبلی را به همراه دارد. یک نمایشگر بدون مرز و حاشیه و دارای انحنای احتمالاً ۱٫۵ درجه در دو طرف گوشی که شکل گوشی را بسیار زیبا خواهد کرد.

با توجه به تصویر ابعاد گوشی ۱۸:۹ خواهد بود. چیزی که ما بیشتر گوشی‌های سونی و شیائومی می‌بینیم. اچ‌ام‌دی گلوبال مالک نوکیا به خوبی توانسته است اعتبار نوکیا برگرداند و ما در اینجا فکر می‌کنیم به خوبی از عهده این کار برآید و صد البته نیاز است که گوشی ضمن داشتن زیبایی لازم، مقاوم بوده و از نظر سخت‌افزاری نیز نسبت به سایر رقبا چیزی کمتر نداشته باشد.

هنوز در مورد قیمت نهایی این گوشی اطلاعاتی در دسترس نیست ولی آنچه ما می‌دانیم برآورد قیمت ۶۰۰ تا ۷۰۰ دلار برای این گوشی است.

انتظار می‌رود در گام اول فروش این گوشی ضمن ارائه آنلاین از طریق آمازون در اروپا و هند آغاز شود.

محل تبلیغات شما