برتا اعلام کرده است از سه تپانچه یا پیستول جدید سری APX را در نمایشگاه شات ۲۰۱۸ که در ماه ژانویه برگزار خواهد شد، رونمایی خواهد کرد.معرفی 3 تپانچه یا پیستول برتا APX مدل 2018

برتا نام این سه سری را APX RDO، APX Combat و APX Flat Dark Earth اعلام کرده است. در حقیقت این سه پیستول یک خط تولید جدید هستند که برای نخستین‌بار در ایالات متحده به فروش گذاشته خواهد شد.

برتا APX RDO

در حقیقت این اسلحه کمری دارای نور اپتیک لیزری برای زدن هدف است. امرروز بیشتر افرادی که از پیستول یا تپانچه استفاده می‌کنند دوست دارند از اصابت تیر به هدف مطمین باشند و بهترین آن نقطه قرمز بر روی هدف است. برتا در این تپانچه از این فناوری استفاده کرده است تا به مشتریانش از اصابت تیر به هدف اطمینان دهد.

صفحه حمایت مالی.
روند جدید سهیم شدن در توسعه و فرهنگ‌سازی. حمایت از یک سایت مستقل حمایت از انتشار آزاد اطلاعات

مبلغ ۲۰۰۰ تومانمعرفی 3 تپانچه یا پیستول برتا APX مدل 2018

به نظر می‌رسد این نوع تپانچه بیشترین فروش را داشته باشد.

برتا APX Combat

در این نوع علاوه بر نقطه قرمز برای اطمینان در زدن هدف دارای شیار مخصوص نصب صدا خفه کن نیز هست. این تپانچه از پیستول مدل بالا یک گام پیشرفته‌تر محسوب می‌شود ولی هر دو از نظر کالیبر و فنی یکی هستند و تفاوتی ندارند.

البته این نکته را نیز اضافه کنیم که اعضای پلیس یا پرسنلی از نظر قانونی می‌توانند این نوع حامل رذا اضافه نمایند و همه اشخاص امکان اضافه کردن صدا خفه کن به پیستول را نخواهند داشت.

برتا APX Flat Dark Earth

برخلاف نامش که دارک ارت است، رنگ این تپانچه برخلاف دو مدل بالا سیاه نیست و در حقیقت خاکی است. خشاب، ماشه و سایر دکمه‌ها سیاه باقی مانده‌اند و فقط پوسته به این رنگ طراحی و ساخته شده است.

معرفی 3 تپانچه یا پیستول برتا APX مدل 2018

همینطور که مطلع هستید برتا شرکت اسلحه‌سازی ایتالیا است که تفنگ ساچمه‌ای آن بسیار مشهور است.

محل تبلیغات شما