تصور رانندگی در حالی که آینه بغل خودرو با مشکل مواجه است برای هر راننده باتجربه‌ای معضل و یک چالش است. با این وجود شرکت خودروسازی میتسوبیشی قول داده است خودروی مفهومی بدون آینه بغل را در سال ۲۰۱۹ عرضه کند.

قبل از اینکه به خبر اصلی بپردازیم شما را باخبر کنیم که شرکت میتسوبیشی مقداری از سهام شرکت نیسان را نیز خریده است. در حال حاضر نیز مدل‌های مفهومی قویی از خودروهای مختلف را تولید یا به نمایش گذاشته است.

عرضه خودروی بدون آینه بغل در 2019 توسط میتسوبیشی

صفحه حمایت مالی.
روند جدید سهیم شدن در توسعه و فرهنگ‌سازی. حمایت از یک سایت مستقل حمایت از انتشار آزاد اطلاعات

مبلغ ۲۰۰۰ توماندر تازه‌ترین رویداد در این زمینه این خودروساز ژاپنی برنامه خود را که تولید شش خودروی جدید تا سال ۲۰۲۰ با فناوری مدرن اعلام کرده است که از جمله این فناوری‌ها برچیدن آینه بغل خودرو است.

میتسوبیشی ادعا کرده است توسعه دوربین‌های خودرو امکان ردیابی همه اجسام در فاصله صدمتری خودرو را خواهد داد. این فناوری توام با هوش مصنوعی کار خواهد کرد. این فناوری که جلوگیری از تصادفات مخصوصاً انحراف از مسیر و لاین روبرو کمک می‌کند.عرضه خودروی بدون آینه بغل در 2019 توسط میتسوبیشی

این ایده بر مبنای محاسبات بصری انسان ساخته شده و می‌تواند بین اشیاء، اتومبیل، موتورسیکلت و عالبر پیاده و حیوانات تمایز قایل شود.

در حال حاضر بهترین خط دید اتومبیل‌ها تا شعاع سی متری و با کیفیت ۱۴ درصد است. میتسوبیشی گفته است فناوری آنها شعاع ۱۰۰ متری و دقت ۸۱% را داراست که بسیار قابل ملاحظه است. توجه داشته باشید در فاصله ۵۰ متری دقت ۱۰۰ درصد خواهد بود.عرضه خودروی بدون آینه بغل در 2019 توسط میتسوبیشی

در حقیقت با کمک این دوربین‌ها نیاز راننده به آینه بغل از داخل خودرو تامین می‌شود و از صفحه مانیتور نظاره‌گر عقب خودرو خواهد بود مضافاً اینکه خودرو خود نیز به صورت مستقل بر پدیده‌های اطراف نظارت خواهد داشت.

بکارگیری این فناوری در خودروهای مفهومی این شرکت در سال ۲۰۱۹ درنظر گرفته شده است.

محل تبلیغات شما