ال‌جی گوشی وی ۳۰ را در نمایشگاه MWC بارسلون با تکیه بر هوش مصنوعی دوربین رونمایی خواهد کرد. گوشی ال جی V30 اولین تلفن هوشمند با دوربینی با هوش مصنوعی خواهد بود.

ظرف دو هفته دیگر نمایشگاه جهانی موبایل در بارسلون آغاز به کار کرد و طبق اطلاعات دقیق شرکت کره‌ای ال‌جی گوشی وی ۳۰ را به نمایش خواهد گذالشت. بر اساس گفته‌ها دستیار صوتی ویژه که بر مبنای گوگل اسیستنت تنظیم شده دستورات را به دوربین انتقال خواهد داد.

همینطور که مطلع هستید همه دستیارهای صوتی بر مبنای هوش مصنوعی یا آنچه به انگلیسی به اختصار AI خوانده می‌شود کار می‌کنند. مثل دستیار صوتی سیری اپل که در آیفون اجرا می‌شود و یا دستیار صوتی بیکسبی سامسونگ.

صفحه حمایت مالی.
روند جدید سهیم شدن در فرهنگ‌سازی کمک به سایت‌های مستقل.
حمایت از یک سایت مستقل حمایت از انتشار آزاد اطلاعات است.
مبلغ ۲۵۰۰ تومانال‌جی وی 30 دارای دوربینی با هوش مصنوعی است

۲۳ مورد از این دستورات دوربین در سال گذشته معرفی شد و ۹ مورد دیگر در این سال (۲۰۱۹) معرفی خواهد شد. دستورات جدید عبارتند از:


عکس پانورامیک
عکس غذا
زمان عکسبرداری (ویدیو)
ویدیو حرکت کند
عکس کم نور
AI عکس بادامک
جستجوی تصویر
اسکن کد
جستجوی خرید

علاوه بر استفاده از تشخیص تصویر Vision AI برای جستجو و خرید، ال‌جی از یک مدل مبتنی بر ۱۰۰ میلیون تصویر برای تهیه توصیه‌هایی در مورد نحوه تنظیم دوربین استفاده خواهد کرد. این گوشی با ۸  نوع تنظیمات دوربین از پیش تعریف شده به نظر می رسد، بر اساس چیزهایی مانند بازتاب در تصویر، زاویه شات، میزان نور و غیره کار خواهد کرد.

همانطور که اشاره کردیم، قابلیت های هوش مصنوعی  ال‌جی V30 2018 مبتنی بر نرم افزار و سخت افزار اضافی خواهد بود. ال‌جی قصد دارد ویژگی‌های هوش مصنوعی را به سایر مدل‌هایی که سخت افزار را پشتیبانی می کنند، ارائه دهد. 

محل تبلیغات شما