خودروی مفهومی لکسوس LF-1  یک تصویر رسانه‌ای دیگر

لکسوس دست از کار متنوع برنمی‌دارد و یک نوع دیگر از خودرو مفهومی را در دستور کار دارد. سال جاری سری NX بازار ایران را اشباع کرده است و در تازه‌ترین خبر در مورد این شرکت ژاپنی دیده شده است این خودروساز جسور، تولید خودروی مفهومی لکسوس LF-1 را در دستور کار دارد و بنا بر همین گزارشات تیزر تبلیغاتی آن بزودی منتشر خواهد شد.

پیش از این تصویر نیز ما شاهد خبری در این زمینه و یک تصویر تار و نامشخص از آن بودیم که دقیقاً مشخص نبود لکسوس چه چیزی را می‌خواهد نمایش دهد ولی در این رندر جدید که از زاویه عقب خودرو و البته نامفهوم گرفته شد برخی از جزییات قابل درک است.

صفحه حمایت مالی.
روند جدید سهیم شدن در توسعه و فرهنگ‌سازی. حمایت از یک سایت مستقل حمایت از انتشار آزاد اطلاعات

مبلغ ۲۰۰۰ تومانبر اساس این تصویر ما منتظر ظهور یک کراس‌اور یا شاسی بلند جمع‌و‌جور هستیم. چراغ‌های خودرو تنها چیزی است که در مورد آن می‌توانیم صحبت کنیم و نوع سقفو صندوق عقب آن که کمابیش مانند تویوتا CH-R یا درون مایه‌ای از آن را به همراه خواهد داشت.

رونمایی رسمی از لکسوس LF-1 لیمت‌لس در نمایشگاه خودروی آمریکای شمالی ۲۰۱۸ در دیترویت که ژانویه برقرار است، خواهد بود.

شایعات زیادی مبنی بر برادر تنی با نمونه LX نیز شنیده شده است که ما در اینجا این را رد کرده‌ایم و بیشتر این خودرو را شبیه به تویوتا CH-R می‌بینیم.

بررسی‌های دقیق‌تر ما احتمال می‌دهد ال‌اف۱ لکسوس کمی بزرگتر از کراس‌اورهای معمول همچون تویوتا راوفور یا توسان باید باشد و البته نه چندان بزرگ همچون تویوتا پرادو.

در مورد پیشرانه، قیمت و زمان عرضه تجاری و سایر مشخصات این اتومبیل هیچ آدرسی را تا کنون نیافته‌ایم. البته در سال جدید میلادی خبری در این مورد کار خواهیم کرد و به بازدیدکنندگان ارائه خواهیم داد.

 

محل تبلیغات شما