براستی راه ساده ای برای بکآپ گیری از مخاطبین موبایلتان برای انتقال به موبایل دیگر و یا ذخیره آنها در روی رایانه شخصیتان در نظر دارید؟

این آموزش منحصر به یک گوشی آندرویدی نیست و زبان سیستم عامل را ما پارسی در نظر گرفته ایم. البته زبان دستگاه هیچ تفاوتی را در عملکرد این آموزش ایجاد نمی کند ولی اینگونه آموزش سهولت بیشتری برای فارسی زبانان دارد.

برای اینکار در ابتدا باید به گزینه مخاطبین گوشی از طریق برنامه ها یا از طریق گزینه تماس تلفن تب مخاطبین اقدام کیندو برنامه مخاطبین را باز کنید. توجه داشته باشید سیستم عامل موبایل شما آندروید باید باشد.

مخاطبین آندروید بک آپ گیری

با باز شدن برنامه شما از طریق دکمه تنظیمات که در قسمت پایین گوشی و سمت چپ آن، کنار دکمه هوم گوشی قرار دارد گزینه ها را فعال می کنیم که با تصویر زیر روبرو خواهیم شد.

ذخیره مخاطبین و انتقال آن به موبایل دیگردر این مرحله گزینه ورود/صدور را انتخاب می کنیم ( این گزینه امکان دریافت و استخراج مخاطبین را برای مبادله مخاطبین بین دو دستگاه فراهمی می کند.)

با انتخاب گزینه ورود/صدور گزینه زیر فعال می شود که در تصویر با هم می بینیم.

انتقال مخاطبین و شماره ها بین آندریود

شما با توجه به نیازتان گزینه دلخواه را که در اینجا صادر کردن به کارت SD است انتخاب می کنید. البته به USB نیز امکان پذیر است. در صورتی که گزینه صادر کردن به کارت SD را انتخاب نمودید و کلید تایید را زدید کلیه مخاطبین شما در کارت حافظه گوشی ذخیره خواهد شد و با اشتراک کارت حافظه SD می توانید مخاطبین را به همراه شماره آنها دست به دست کنید.

توجه داشته باشید مسیر انتقال داده ها برای شما تعیین شده و به صورت مشخص در بالا دیده می شود.

محل تبلیغات شما