اینستاگرام امکان داشتن چند اکانت را برای کاربران این شبکه اجتماعی  فراهم کرد. شاید شما نیز از جمله افرادی باشید که بخواهید دو یا چند اکانت و یا حساب اینستاگرام در یک گوشی داشته باشید.

معمولاً اشخاصی که دارای شخصیت حقوقی یا حقیقی هستند و یا صاحب مشاغل خاصی هستند دوست دارند علاوه بر حساب اینستاگرام شخصیشان یک اکانت شغلی و یا کاری نیز داشته باشند و برخی نیز ممکن است دارای یک اکانت پریویت یا خصوصی باشند ولی در کنار آن دوست دارند یک اکانت اینستاگرام عمومی نیز داشته باشند. این راه حل به این دسته افراد می‌تواند کمک زیادی کند. در این مطلب ما شما را آماده داشتن چند اکانت اینستاگرام خواهیم کرد. پیش از این انواع آموزش اینستاگرام را که در استادیت منتشر شده است را برای شما ردیف کره‌ایم:

چگونه چند اکانت اینستاگرام داشته باشیم

صفحه حمایت مالی.
روند جدید سهیم شدن در فرهنگ‌سازی کمک به سایت‌های مستقل.
حمایت از یک سایت مستقل حمایت از انتشار آزاد اطلاعات است.
مبلغ ۲۵۰۰ تومانچگونه حساب کاربری (اکانت) اینستاگرام خود را حذف کنیم

ساخت اکانت (حساب کاربری) اینستاگرام

چگونگی حذف عکس از اینستاگرام

پیش از هر چیز به یاد داشته باشید سعی کنید حساب جدیدتان بر مبنای ایمیل تنظیم شود. برای هر اکانت اینستاگرام شما یا یک شماره همراه مستقل و یا یک آدرس ایمیل مجزا می‌خواهید. این دو را اینستاگرام از شما مطالبه خواهد کرد.

تذکر: آدرس ایمیل الکی و بدون دانستن گذرواژه ندهید زیرا بدلیل باگ بدی که در اینستاگرام وجود دارد هرازگاهی بدون دلیل شما از یکی از اکانتها لاگ‌اوت می‌شوید. در آینده نیز نیاز به تایید ایمیل خواهید داشته که اینستاگرام لینک خاصی را برای شما ارسال تا برای تایید ایمیلتان بر روی آن کلیک کنید. بنابراین داشتن ایمیل مطمئن برای ادامه کار لازم و ضروری است.

چگونه چند اکانت اینستاگرام داشته باشیمدو راه برای ساخت و فقط یک راه برای اضافه کردن اکانت به گوشیتان وجود دارد.

پیش از هر چیز شما باید اکانت جدید را بسازید و اگر ساخته‌اید کارتان خیلی راحت‌تر است.

چگونه چند اکانت اینستاگرام داشته باشیم

  • راه حل اول: برای ساخت اکانت از طریق رایانه وارد سایت اینستاگرام شوید. به این آدرس. توجه داشته باشید پیش از آن اگر وارد اکانت شده‌اید باید لاگ‌اوت بزنید.

با تصویر زیر روبرو خواهید شد و طبق نوشته های تصویر عمل کنید حالا در پایان شما صاحب یک حساب جدید اینستاگرام شده‌اید.

 

چگونه چند اکانت اینستاگرام داشته باشیم

  • راه حل دوم: ورود با گوشی و از طریق اپشن که در گوشی‌های آندرویدی … عمودی و در گوشی‌های آیفون چرخ دنده را ضربه بزنید تا وارد اپشن شوید تصاویر زیر را ببینید.

چگونه چند اکانت اینستاگرام داشته باشیم چگونه چند اکانت اینستاگرام داشته باشیم

با ضربه زدن به گزینه Add Account تصویر زیرا مشاهده خواهید کرد که دو گزینه دارد و یا حساب را از قبل دارید که تصویر اول و اگر حساب را ندارید تصاویر بعدی را دنبال کنید.

اضافه کردن اکانت در اینستاگرام

که با وارد کردن نام اکانت و رمز حساب جدید را به اینستاگرام ملحق خواهید کرد و اگر حساب ندارید پایین همین صفحه تصویر زیر قرار دارد گزینه sign Up را که نشان از نداشتن اکانت است برگزینید.

چگونه چند اکانت اینستاگرام داشته باشیم

با توجه به تصویر زیر گزینه و انتخاب چندگانه‌ای خواهید داشت و شما گزینه اضافه کردن اکانت با ایمیل را انتخاب و به تصویر پایین و سمت راست منتقل خواهید شد. ایمیل مورد نظرتان را وارد کنید و بعد از آن با طی مسیر که شامل نام اکانت و پسورد است اکانت جدید به حساب اینستاگرام شما ملحق خواهد شد.

موفق باشید.

Source: instagram

محل تبلیغات شما