در حدود چهار سال است شرکت موتورسیلت‌سازی هارلی دیویدسون با ایده ساخت یک موتورسیکلت برفی دست و پنجه نرم می‌کند و سرانجام در شروع سال ۲۰۱۸ میلادی به این نتیجه رسیده است که به صورت قطعی اولین موتور الکتریکی خود را در سال ۲۰۱۹ تولید و عرضه کند.

آنها گفته‌اند حداقل ۱۸ ماه دیگر اولین عرضه تجاری را خواهند داشت که به نظر می‌رسد منظورشان اواسط سال ۲۰۱۹ یا اواخر آن خواهد بود.

هارلی دیویدسون نمونه اولیه ان را که به لیووایر معروف است در سال ۲۰۱۴ ساخت. این موتور زیر ۴ ثانیه شتاب صفر تا صد داشت.

صفحه حمایت مالی.
روند جدید سهیم شدن در فرهنگ‌سازی کمک به سایت‌های مستقل.
حمایت از یک سایت مستقل حمایت از انتشار آزاد اطلاعات است.
مبلغ ۲۵۰۰ تومانخبر بد در مورد موتورسیکلت این است که در سال ۲۰۱۸ پیش‌بینی کاهش فروش برای این شرکت شده است. در حال حاضر هوندا با تنوع تولیدات بازار را به خوبی تحت تاثیر و کنترل دارد.

2019،اولین موتورسیکلت برقی هارلی دیویدسون

ایده تولید موتور سنگین برقی به اعتقاد استادیت چندان معقول به نظر نمی رسد و تخصص هارلی نیز موتور سنگین است. هارلی باید این موضوع را بپذیرد و به جای کار بر روی موتورهای الکتریکی سنگین، خط تولید جدید را در میشیگان برای موتورهای سبک درنظر بگیرد و یک سری مشتریان دیگر را جذب کند.

ایده موتور سنگین بدون صدا، خیلی تمیز و جالب نیست و ایجاد صدای مصنوعی نیز لذت چندانی ندارد و خود موتورسوار به خوبی می‌داند این صدای غرش موتور نیست. بنابراین ما در اینجا فکر می‌کنیم این ایده برای موتور سنگین مناسب نیست.

 البته ما نیز مشتاق باقی خواهیم ماند تا در سال ۲۰۱۸ ورود اولین موتور برفی هارلی را با هم ببینیم.

 

محل تبلیغات شما