دو سال پیش یعنی از سال ۲۰۱۶ گلکسی سری A وارد بازار شد. تولید و فروش این سری در سال ۲۰۱۷ نیز ادامه دارد. تا امروز که اطلاعات جدید نشان می‌دهد گوشی گلکسی A8 پلاس ۲۰۱۸ احتمالاً جایگزین A7 سامسونگ باشد.

تصاویر اولیه گلکسی A8 پلاس در ابتد از ویبو سردرآورده است. کد این گوشی SM-730 است و بر اساس همین اطلاعات ما انتظار داریم این گوشی همان A7 آینده باشد که با نام گلکسی A8 پلاس عرضه خواهد شد. به هر صورت همانطور که عنوان شد کد گوشی تغییر نخواهد داشت و همان SM-730 باقی خواهد ماند.

گلکسی A8 پلاس 2018 بروز شده گلکسی A7 است

این گوشی دارای نمایشگر تمام صفحه بدون داشتن دکمه هوم یا خانه فیزیکی و زاویه‌هایی گرد و البته کم حاشیه که استاندار ابعاد آن ۱۸:۹ است همان ابعاد گلکسی نوت ۸ و یا گلکسی S8 را دارد. البته ابن موضوع را متذکر شویم که ابعاد اعلام شده نه منظور طول و عرض گوشی بلکه نسبت طوی به عرض است، وگرنه ازنظر اندازه این سه گوشی که اسامی آن برده شد از نظر اندازه با هم تفاوت دارند.

صفحه حمایت مالی.
روند جدید سهیم شدن در فرهنگ‌سازی کمک به سایت‌های مستقل.
حمایت از یک سایت مستقل حمایت از انتشار آزاد اطلاعات است.
مبلغ ۲۵۰۰ تومانبه صورت دقیق کیفیت نمایشگر و اندازه گوشی مشخص نیست. اگر یک عکس از پشت گوشی گرفته شده بود امکان اظهار نظر بیشتری برای ما در اینجا فراهم بود که ظاهرا عکاس این تصاویر یا نخواسته فعلا آن را منتشر کند یا اینکه فراموش کرده از پشت گوشی نیز عکسی بیندازد.

هنوز مشخص نیست سنسور اثر انگشت در پشت گوشی است یا در صفحه نمایش جاسازی شده است.

کمی صبر کنید بقیه مشخصات نیز بر ملا خواهد شد. این گوشی از جمله گوشی‌های میان رده سامسونگ با قیمتی نزدیک به ۷۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان برآورد قیمت خواهد شد. البته مشروط به اینکه طرح رجیستری تاثیر بسزایی در افزایش قیمت آن نداشته باشد.

Source (in Chinese)

محل تبلیغات شما