جوهرهای الکترونیکی ثابت کرده‌اند که بزرگترین ماژول‌های کاغذ‌های الکترونیکی ماتریسی موجود در  نمایشگاه CES ( نمایشگاه عرضه نوآوری‌ها در زمینه تکنولوژی‌های روز ) در سال ۲۰۱۷ خواهند بود. اگرچه در درجه اول در بازار اعلان‌های دیجیتالی هدف‌گذاری شده بود،  ولی اولین نرم‌افزار خود را برای اتاق‌های کنفرانس و کلاس‌های درس ارائه داد. سیستم‌ نویسندگی نویسنده‌های الکترونیکی شرکت QuirkLogic با تکنولوژی جوهرهای صفحه نمایش کاغذهای الکترونیکی ۴۲ اینچی برای وایتبردهای Quilla  ترکیب شده‌اند.

با توجه به خوانایی آن در شرایط نوری متفاوت و نیاز کم آن به انرژی، جای تعجبی نیست که فناوری جوهرهای الکترونیک از خواننده‌های الکترونیکی مانند kindle از شرکت آمازون به صفحه نمایش جدول زمانی اتوبوس‌ها، فناوری‌های پوشیدنی و حتی در زمینه طراحی داخلی جایگاه خود را پیدا کند.

وایتبردهای آموزشی با جوهر الکترونیکی

جوهرهای کاغذهای الکترونیکی در وایتبردهای ۴۲ اینچی

آخرین ویژگی‌های افزوده شده به خط تولید جوهرهای الکترونیک برای برآوردن نیازهای صفحه نمایش‌های بزرگ در صنعت اعلان‌های عمومی و یا حمل و نقل طراحی شده‌اند.

صفحه حمایت مالی.
برای ماندن نیاز به کمک مالی شما داریم
حمایت مالی را در صورت امکان دریغ نکنید.فقط هزار تومان.جوهرهای کاغذهای الکترونیکی در وایتبردهای ۴۲ اینچی

ماژول‌های نمایشی برگه‌های الکترونیکی ۴:۳ دارای رزولوشن ۲، ۲* ۱۶۰، ۸۸۰ در ۸۵ ppi هستند و ضخامت آنها تنها ۱٫۶۴ میلی‌متر است. سیستم نوشتاری دیجیتالی QuirkLogic به ارائه دهنده‌گان این امکان را می‌دهد تا ایده‌هایشان را بویسله یک قلم خودکار مانند بر روی وایتبردهای Quilla انتقال دهند.

محتواها بطور خودکار ذخیره می‌شوند و بصورت بیسیم بین اعضای تیم که با گوشی‌های هوشمند به هم متصل‌اند، به اشتراک گذاشته می‌شود.

جوهرهای کاغذهای الکترونیکی در وایتبردهای ۴۲ اینچی

باتری بکار رفته در آن گزارش شده است که امکان استفاده تا ۱۶ ساعت پس از هر بار شارژ مرا ارائه می‌دهد. این بدان معناست که تیم ارائه‌دهنده می‌توانند نشست‌شان را به محیط‌های باز و یا حتی در جاده- هرچند وزن آن ۲۲ کیلوگرم است- انتقال دهند. همچنین چندین صفح نمایش می‌توانند زنجیره‌وار در کنار هم قرار گیرند تا یک صفحه نمایش بسیار بزرگ را تشکیل دهند.

شرکت QuirkLogic کانادا هنوز قیمت نهایی خود را برای تخته‌های وایتبرد Qilla اعلام نکرده است، ولی انتظار می‌رود در سه ماهه دوم سال عرضه شوند.

 , Source : newatlas , ces , quirkLogic

 


محل تبلیغات شما