درآمدزایی وب‌سایت‌ها از تبلیغات مختلفی که انجام می‌دهد همیشه برای هر وبمستری امر حیاتی برای ماندگاری آن پایگاه اینترنتی در فضای مجازی است و مهمترین آن انتخاب بین تبلیغ‌دهندگان و علی‌الخصوص انتخاب رابط تبلیغات کلیکی مطمین یک چالش و دغدغه مهم بشمار می‌آید. در ایران نیز به لطف قیچی شدن رابطه بانکی با سایر کشورها فقط ارز رایج برای این تبلیغات ریال است و دو سایت مشهور در زمینه ارائه تبلیغات کلیکی نیز صباویژن و ای‌نتورک که توانسته‌اند رضایت نسبی هر دو طیف کاربری،یعنی تبلیغ کنندگان و تبلیغ دهندگان را به خود جلب کنند.

تبلیغات کلیکی، مقایسه صباویژن و ای‌نتورک

در این مطلب ما به مقایسه تبلیغات کلیکی ای‌نتورک و صباویژن می‌پردازیم و نقاط ضعف و قوت هر کدام را بدون هر چشم داشتی فقط برای بالابردن کیفیت ارائه خواهیم داد.

صفحه حمایت مالی.
روند جدید سهیم شدن در فرهنگ‌سازی کمک به سایت‌های مستقل.
حمایت از یک سایت مستقل حمایت از انتشار آزاد اطلاعات است.
مبلغ ۲۵۰۰ تومانگرافیک و رابط کاربری

در زمینه طراحی وب‌سایت و رابط کاربری ای‌نتورک به لطف طراحان بهتر توانسته است جلوه‌ی بهتری برای دسترسی و خدمات ارائه دهد و محیط کاری آن از صباویژن چشم‌نوازتر است. استفاده از رنگ‌بندی بهتر و همچنین واکنشگرا بودن محیط کار را برای مراجعین آسان‌تر کرده است.

سهولت استفاده از ابزار وب‌سایت

هر دو مدیریت وب‌سایت سعی کرده‌اند کاربران سردرگم نباشند و به لطف پشتیبانی از تیک‌ها هرگونه سئوال را به موقع و سریع پاسخگو هستند و از این نظر واقعاً انتخاب بهترین سخت است.

هرچند ابزار صباویژن کمتر است ولی با یک تیکت ابزار درخواستی فراهم می‌شود. در ای‌نتورک کار با ابزارهای مختلف برای کاربران راحت شده است.

تنوع تبلیغات

تنوع تبلیغات براستی در صباویژن بیشتر و انتخاب برای وبمسترها بیشتر است. در مسدود کردن تبلیغات خاص، ای‌نتورک راهکار بهتری دارد تا صباویژن. در کل صباویزن در این قسمت حرف اول و آخر رامی‌زند.

اعتماد و استمرا کار

هر دو سایت از اعتماد لازم بین مشتریان برخوردار هستند و توانسته‌اند در زمان نسبتاً خوبی کار خود را گسترش و استمرار دهند و جای نگرانی بابت رها کردن کار وجود نداد.

نحوه محاسبه و نرخ تعرفه‌ها

نرخ تعرفه در هر دو سایت کمابیش مشابه هستند ولی در تعیین سطح سایت‌های نمایش‌دهنده صباویژن سختگیرتر است و بیشتر بر اساس رنکینگ آلکسا عمل می‌کند تا کیفیت سایت.

سرعت محاسبه درآمد در ای‌نتورک بیشتر است و صباویژن معمولا دو تا ۵ روز بعد درآمد کسب شده را به اعتبار یا کیف پول واریز می‌کند.

مهمترین فاکتور: میزان دقت کلیک‌های محاسبه شده

مهمترین مزیت در کل این فرایند شاید تعیین دقیق کلیک‌های صحیح است. ای‌نتورک بدلیل وسواس زیادی که دارد متاسفانه تعداد کلیک‌‌ها را خیلی پایین‌تر از کلیک‌های واقعی شمارش می‌کند. صباویژن در این زمینه ضمن احتیاط لازم، تعدا کلیک‌ها را منصفانه محاسبه می‌کند.

نتیجه‌گیری

اگر صباویژن گرافیک و سرعت محاسبه را اضافه کند سایت بهتری خواهد شد و اگر ای‌نتورک بتوانند نرخ تعیین کلیک‌های صحیح را بهتر محاسبه کند و تنوع بیشتری در نوع تبلیغات ارائه دهد موفقیت بیشتری خواهد شد.

 

محل تبلیغات شما