در تولد ۱۰۰ سالگی خودروساز شورولت، روز شنبه، اولین تصاویر وانت شورولت سیلورادو ۲۰۱۹ در تگزاس زادگاه این اتومبیل دیده شده است.

در نگاه اول به تعییرات ظاهری متعدد شورولت سیلورادو ۲۰۱۹ همه منتقدان صنعت خودرو را شوکه کرده است. این شرکت محافظه‌کار خیلی کم دست به تغییرات عمده می‌زند و سعی در حفظ سنت طراحی این ماشین وانت را دارد ولی برای سال ۲۰۱۹ و آغاز ۱۰۰ سالگی این شرکت، همه نگاه‌ها را با تغییرات زیاد در بدنه سیلورادو به خو متوجه کرده است.

 

صفحه حمایت مالی.
روند جدید سهیم شدن در توسعه و فرهنگ‌سازی. حمایت از یک سایت مستقل حمایت از انتشار آزاد اطلاعات

مبلغ ۲۰۰۰ تومانشورولت سیلورادو 2019، تغییرات عمیق در بدنه

این رونمایی در فورت ورث تگزاس اتفاق افتاد، جایی که گاوچرانان تگزاس در آن حرف اول و آخر را می‌زنند. اولین تغییر و عمده‌ترین تغییر این وانت که به چشم  آمده مربوط به در عقب وانت است که خیلی کوچکتر شده است. بالا رفتن سپهر عقب باعث کوچکتر شدن اندازه در عقبی شده است.

چراغ‌های جلو وانت شورولت سیلورادو ۲۰۱۹  اندکی کشیده‌تر شده و آینه بغل نیز از روی چهارچوب در به روی در انتقال یافته است. ارتفاع قسمت بار ماشین بیش از ۴ سانت بالاتر از مدل‌هالی قبلی است با این حال از وانت فورد F 150 رپتور کوتاه‌تر است.

جزییات زیادی در مورد موتور خودرو در دسترس نیست. فقط می‌دانیم که یک موتور V8 زیر کاپوت این خودرو لمیده است. برای سایر موارد فنی باید منتظر نمایشگاه خودرو دیترویت در آمریکایی شمالی ماند. ما مطمینیم که این وانت در این نمایشگاه معرفی رسمی خواهد شد.

[Images © ۲۰۱۷ Matthew Guy/TTAC and Chevrolet]

محل تبلیغات شما