نمایشگاه خودروی دیترویت به عنوان متنوع‌ترین نمایشگاه خودرو شناخته شده است و کمپانی‌های بنام آخرین دستاوردهای فنی و مهندسی خود را در این نمایشگاه به نمایش گذاشتند. ورود تعداد زیادی خودروی برقی و ترکیبی یا همان هیبریدی جلوه‌ای تازه به این نمایشگاه داده بود و به خوبی تمایل خودروسازان مشهور را به تولید اینگونه خودروهای بدون احتراق داخلی نشان می‌داد.

نمایشگاه خودروی دیترویت دو برنده نهایی در دو کلاس مختلف داشت. یکی در کلاس خودروهای SUV یا شاسی بلند مفهومی که بی‌ام‌و X2 بود و دیگری در خانواده سدان که اینفینیتی Q توانست نظر داوران و کارشناسان را به خود جلب کند.

بی‌ام‌و X2 برنده بهترین خودروی نمایشگاه دیترویت

صفحه حمایت مالی.
روند جدید سهیم شدن در توسعه و فرهنگ‌سازی. حمایت از یک سایت مستقل حمایت از انتشار آزاد اطلاعات

مبلغ ۲۰۰۰ توماندر سایر موارد نیز می‌توان به بهترین جایزه استفاده خلاقانه از گرافیک رنگی با مواد برای نیسان ایکس موشن و رام ۱۵۰۰ بدلیل بهترین تجربه طراحی کاربردی را می‌توان اشاره کرد.

بی‌ام‌و X2  یک کراس‌اور چهارچرخ‌متحرک است که یک موتور ۲ لیتر توربو شارژ ۴ سیلندر برای حرکت خودرو ۲۲۸ اسب بخار قدرت بخرج می‌دهد. این همان موتور مشهور B48 است که بی ام و آن را در X1 بکار گرفته است.

بی‌ام‌و X2 برنده بهترین خودروی نمایشگاه دیترویت

گیربکس ماشین ۸ دنده اتوماتیک است.

مدل پایه این اتومبیل تقریباً ۳۶ هزار دلار قیمت دارد و تیپ xDrive28i این بی‌ام‌و نزدیک به ۴۰ هزار دلار، یک نوع اسپورت M SportX نیز در راس این هرم قرار دارد که قیمتی تقریبی ۴۶ هزار دلار براورد شده است.

قیمت‌های این سایت همیشه به دلار گزارش خواهد شد!

محل تبلیغات شما