شاید با شناخت شما از بهترین مارک‌های جهان از جمله نایکی و آدیداس در تولید کفش‌های ورزشی، نام بردن از برندهای دیگر کمی سخت باشد ولی واقعیت این است که در بررسی سال ۲۰۱۶ در مورد معرفی بهترین کفش پیاده‌روی نشان داده شده است که با هزینه‌ای به مراتب کمتر شما می‌توانید صاحب کفشی بهتر باشید.

بالاترین قیمت کفش پیاده‌روی به نایکی و آدیداس برمی‌گردد، قیمتی بالغ بر ۱۲ میلیون تومان. ما برای معرفی بهترین کفش پیاده‌روی قیمتی معقول را برگزیده‌ایم که متوسط جامعه قدرت خرید آن را داشته باشند. متوسط قیمت درنظر گرفته شده توسط استادیت ۳۵۰ هزار تومان است. در این بررسی کفشهایی مورد بررسی و آزمایش قرار گرفته‌اند که قیمتی نزدیک به ۳۵۰ هزار تومان با ۵۰ درصد بالاتر و پایین‌تر از قیمت میانگین.

ما سه کفش پیاده‌روی را برای شما پیشنهاد می‌دهیم. توجه داشته باشید این کفش‌ها در بین کفش‌های پیاده‌روی بیشترین امتیاز را کسب کرده‌اند. ما برای اینکه شما در خرید یا جستجو دچار اشتباه نشوید برندها را به صورت انگلیسی ذکر کرده‌ایم.

صفحه حمایت مالی.
برای ماندن نیاز به کمک مالی شما داریم
حمایت مالی را در صورت امکان دریغ نکنید.فقط هزار تومان.معرفی بهترین کفش پیاده‌روی سال 2016

معرفی بهترین کفش پیاده‌روی سال ۲۰۱۶

معرفی بهترین کفش پیاده‌روی سال 2016

پری ایزومی “Pearl Izumi” یک شرکت تولید دوچرخه،کفش و پوشاک ورزشی آمریکایی است که از سال ۱۹۵۰ شروع به‌کار کرده است.

کفش پیاده‌روی پری ایزومی Trail EM N2 V3 یکی از برترین کفش‌های پیاده‌روی است که ورزشکاران از این نوع کفش حتی در ورزش سه‌گانه نیز از آن استفاده می‌کنند. قیمت این کفش به صورت آنلاین در حال حاضر بین ۷۰ تا ۸۰ دلار است.معرفی بهترین کفش پیاده‌روی سال 2016

معرفی بهترین کفش پیاده‌روی سال 2016

هوکا وان وان شرکت تولید کفش ورزشی است که یک برند جهانی است و در سطح جهان کارخانه‌های آن پراکنده هستند ولی اصلیت این شرکت فرانسوی است و از سال ۲۰۱۰ کار خود را شروع کرده است.

کفش پیاده‌روی هوکا وان وان چلنجر ATR 2 دومین کفش پیشنهادی ما است این کفش در حدود ۱۰۰ دلار قیمت دارد و به صورت آنلاین قابل خرید است. معرفی بهترین کفش پیاده‌روی سال 2016

  • Nike Air Zoom Terra Kiger 3

معرفی بهترین کفش پیاده‌روی سال 2016

سومین پیشنهاد ما از معتبرترین تولیدی کفش نایکی است. این شرکت در امریکا به همین نام یعنی نایکی نام برده می‌شود ولی در بیشتر نقاط جهان آن را نایک می‌نامند. این تولید کننده کفش آمریکایی است و با بیشترین قهرمان‌های دو جهان قرارداد دارد.

کفش ایر زم ترا کیگر نایکی ۳ از بهترین کفش‌های پیاده‌روی است که قیمت آن در بازار آزاد جهان تقریباً ۹۵ دلار است.

معرفی بهترین کفش پیاده‌روی سال 2016

 

اگر اهل پیاده‌روی طولانی و یا از مسیرهای ناصاف و سنگریزه‌ای یا ساحل دریا برای پیاده‌روی استفاده می‌کنید پیشنهاد می‌کنیم از کفش بادوامی با قیمتی نزدیک به ۳۰۰ هزارتومان استفاده کنید که برایتان چند سالی کار کند و پایتان آسیب نبیند. این بررسی در سال آینده تغییر می‌کند.

 


محل تبلیغات شما