سال ۲۰۱۹ سال پرهیاهویی برای هیوندای خواهد بود. این شرکت در سال جدید میلادی یک نمونه خودروی هیدروژنی جدید بنام نکسو “Nexo” را روانه بازار کرده است که در نمایشگاه وسائل الکتریکی برای مصرف کنندگان ۲۰۱۸ معرفی گردیده است. در همین حال هیوندای نسل دوم و جددی هیوندای ولستر ۲۰۱۹ را در نمایشگاه خودروی دیترویت به نمایش گذاشته است.

هیوندای ولستر 2019 - هیوندای ولاستر 2019

ابعاد ولستر ۲۰۱۹ همان ابعاد خودروی پیشین با همان ساختار یک درب سمت راننده و دو در سمت شاگر پابرجاست. جلوی این خودرو به‌مراتب عضلانی‌تر و حجیم‌تر از قبل شده است و چراغ‌های عقب علی‌رغم عدم تغییر پنجره عقب، کمی بالاتر قرار گرفته‌اند.

صفحه حمایت مالی.
روند جدید سهیم شدن در توسعه و فرهنگ‌سازی. حمایت از یک سایت مستقل حمایت از انتشار آزاد اطلاعات

مبلغ ۲۰۰۰ تومانفناوری نوین خودرو برای استفاده رانندگان بر روی ولستر ۲۰۱۹ پیاده شده و با دانلود این نرم‌افزار مالکین خودرو می‌توانند از راه دور بر عملکرد خودرو اشراف داشته باشند و تنظیمات آب و هوایی را اعمال و باز و قفل کردن خودرو و قرار دادن آن در پارکینک را با استفاده از نرم‌افزار انجام دهند.

هیوندای ولستر ۲۰۱۹ در سه تیپ، ولستر، ولستر توربو و ولستر ان تولید شده است. مدل پایه ولستر ۲ لیتری اتکینسون است که ۱۴۷ اسب بخار قدرت دارد. این مدل پایه در دو نوع گیربکس ۶ سرعته، دنده اتوماتیک و دنده دستی قابل سفارش به دلخواه مشتری است.

یک مدل بالاتر چهار سیلندر ۱٫۶ لیتری است که ۲۰۱ اسب بخار قدرت دارد. این مدل گیربکس ۶ دنده دستی و یک نوع گیربکس ۷ سرعته اتوماتیک دارد.

بالاترین مدل ولستر یک موتور توربوشارژ دارد که بنام ولستر N یا در برخی نقاط جهان بنام ولستر i30 N شناخته شده است و قدرت خروجی موتور ۲۷۵ اسب بخار و ۲۶۰ پوند بر فوت گشتاور دارد. هنوز مشخصات موتور این خودرو به روشنی مشخص نیست ولی گفته شده است از یک سیستم تعلیق مدرن و همراهی یک سیستم ترمز قوی برخوردار است.

هیوندای ولستر 2019 - هیوندای ولاستر 2019

قیمت ولستر ۲۰۱۹ هنوز اعلام نشده است.

محل تبلیغات شما