مطمیناً هیچ کس دوست ندارد به عقب برگردد و بی‌ام‌و نیز با تولید یک بی‌ام‌و X4 جدید نسل دوم این مجموعه را تولید و عرضه خواهد کرد.

همینطور که اطلاع دارید بی‌ام‌و X4 2019  از شکل و ساختار X6 پیروی می‌کند و به همین سبک نیز ساخته می‌شود. از سال ۲۰۱۴ تا کنون بی‌ام‌و بیش از ۲۰۰ هزار X4 را به عرضه کرده است که جایگزینی مطمین برای X3 عنوان شده است.

بی ام و X4 2019

صفحه حمایت مالی.
روند جدید سهیم شدن در فرهنگ‌سازی کمک به سایت‌های مستقل.
حمایت از یک سایت مستقل حمایت از انتشار آزاد اطلاعات است.
ما بهره‌ای از کمک‌های دولتی نداریم. تنها یاران ما شمائید.

مبلغ ۲۵۰۰ توماناین شاسی بلند در طول و عرض به‌ترتیب به اندازه ۸ و ۵ سانتیمتر بزرگتر شده است منتها از نظر ارتفاع فقط دو میلیمتر بلندتر شده است. کل این تغییر اندازه پایداری خودرو را افزایش داده و فضای بهتری را برای سرنشینان فراهم می‌کند. این مقدار افزایش اندازه از نظر یک غیر متخصص ممکن است به چشم نیاید ولی از نظر عملیات اجرای کل طراحی، مونتاژ، رنگ و همه آنچه شما فکر کنید را متغییر و نیاز به یک چهارچوب جدید کاری است.

در حقیقت وقتی بدنه پراید یا پژوه ۴۰۵ در طی ۲۰ سال در ایران ثابت می‌ماند برای فرار از همین هزینه‌هایی است که شرکت برای طراحی جدید باید بپردازد و بدلیل وجود مشتریان وفادار ایرانی، دو شرکت ایران خودرو و سایپا دلیلی برای تغییر این ذائقه عادت کرده قدیمی نمی‌بینند!

مانیتور ۲٫۲ اینچی بی‌ام‌و X4 2019 همه اطلاعات لازم را به راننده اعلام می‌کند. حتما فکر کرده‌اید این مانیتور در روبروی راننده و روی داشبورد قرار دارد؟ خیر این مانیتور کوچک روی کلید خودرو که همراه راننده خواهد بود قرار گرفته و برای باز و بسته کردن در خودرو یا پنجره‌ها یا گرم و سرد کردن خودرو قبل از سوار شدن راننده بکار می‌آید.بی‌ام‌و X4 2019

اما از انجین این خودرو باید این را گفت که نسخه پایه X4 یک موتور ۲ لیتری چهار سیلندر دارد که ۱۸۱ اسب بخار قدرت که البته در دو نوع بنزین‌سوز و دیزلی که با نشان M40 شناخته می‌شوند. سریعترین این اتومبیل نیز ۳۵۵ اسب بخار قدرت دارد که بنزینی ۶ سیلندر و شتاب صفر تا صد آن نیز ۴٫۸ ثانیه است.

ماشین بی‌ام‌و X4 2019 از نظر وزن نیز سبک‌تر شده و ظریب مقاومت در برابر هوا یا مان شاخص آیرودینامیکی خودرو به میزان ۱۰ درصد بهره‌وری بهتری دارد.بی ام و X4 2019 بی‌ام‌و X4 2019

روی صندوق عقب سمت راست شما می‌توانید نوع ماشین را تشخیص دهید اگر نوشته شده باشد M40i بنزینی است و اگر به جای i علامت d را دیدید دیزلی است. میزان مصرف سوخت نوع بنزینی هر ۱۰۰ کیلومتر ۹ لیتر و نوع گازوییلی آن صدی ۵٫۴ لیتر می‌سوزاند.

محل تبلیغات شما