با شروع سال ۹۳ استادیت به بررسی و معرفی سایت ها با توجه به نوع فعالیت آنها خواهد پرداخت. در این نوشته دو سایت آمارگیر حرفه ای فارسی و انگلیسی را معرفی خواهیم کرد.

هر دوی سایت هایی که معرفی خواهند شد دارای پنل کاربری روان و عضویت سهل و آسانی هستند و وبمسترها و صاحبان وب سایت ها می توانند آمار واقعی سایت خود را دریافت و با توجه به تجزیه و تحلیل داده ها ورودی و خروجی سایت را مطابق این داده ها پردازش و برنامه ریزی نمایند.

۱- “های استیتس” histats

این وب سایت تجزیه و تحلیل آمار وب سایت بهترین آمارگیری است که تا کنون ما در دنیای وب آن را یافته ایم. استادیت این سایت را به عنوان بهترین سایت آمارگیر جهت فارسی زبانان پیشنهاد می دهد.

صفحه حمایت مالی.
روند جدید سهیم شدن در توسعه و فرهنگ‌سازی. حمایت از یک سایت مستقل حمایت از انتشار آزاد اطلاعات

مبلغ ۲۰۰۰ تومانسایت آمارگیر های استیتس

عضویت در این سایت راحت و کار با آن نیز سهل است. برای استفاده از این سایت بایست کد اسکریپت تولید شده توسط سایت را در هیدر یا فوتر سایت خود قرار دهید.

۲- استت سون stat7

استت سون یک سایت ایرانی است که بیشتر تجزیه و تحلیل آمار را در دستور کار خود قرار داده است. از ویژگی های مطلوب این سایت می توان استفاده آسان و داشبورد دینامیک آن نام برد. از دیگر ویژگی های این سایت آمارگیر، می توان به وضعیت آنلاین کاربران و ورودی و خروجی سایت اشاره کرد که می تواند به وبمسترها این امکان را بدهید که نقاط قوت و ضعف سایت را شناخته نسبت به بهبود آن گام بردارند.

 استت سون

برای استفاده از این سایت شما می توانید بعد از عضویت کد مخصوص را در سایت خود قرار داده و از داده های این سایت برای بهبود سایت خود بهره مند شوید.

 

 

محل تبلیغات شما