پاپ فرانسیس رهبر کاتولیک‌های جهان یک لامبورگینی هوراکان اهدایی را متبرک کرد تا در یک حراجی فروخته و پول آن صرف امور خیریه شود.

امضای پاپ بر روی این خودرو باعث خواهد شد، درآمد حاصل از فروش این لامبورگینی صرف هزینه‌های انسان‌دوستانه در چند مورد از جمله کلیساهای نیازمند شود. به‌نظر این نخستین‌بار است تبرک خودروهای مشهور توسط پاپ برای امور خیریه صورت می‌گیرد.

 

صفحه حمایت مالی.
روند جدید سهیم شدن در توسعه و فرهنگ‌سازی. حمایت از یک سایت مستقل حمایت از انتشار آزاد اطلاعات

مبلغ ۲۰۰۰ تومانلامبورگینی هوراکان متبرک!

 

پاپ از نظر معنوی مورد قبول حداکثرث کاتولیک‌های جهان بوده و اهدای هدایا توسط وی نیز لابد جالب توجه و خیریت خواهد داشت، بنابراین فروش این لامبورگینی مطمینا با استقبال برخی از ثروتمندان روبرو خواهد شد و در حراجی با بهایی چند برابر قیمت معمولی خود فروش خواهد رفت.

ممکن است در این بین یک مجموعه‌دار نیز خرید این لامبورگینی هوراکان را مغتنم شمرده و برای نمایش و فروش مجدد در سال‌های آینده آن را تصاحب کند.

لامبورگینی هوراکان متبرک!

هنوز محل حراجی و زمان آن مشخص نشده است. مهم بودن این خبر صرفاً به دلیل متبرک شدن لامبورگینی هوراکان توسط پاپ فرانسیس مورد توجه کسانی اسه اخبار خودرو را دنبال می‌کنند.

لامبورگینی هوراکان جانشین مدل گالاردو است که دارای یم موتور ۱۰ سیلندر ۵٫۲ لیتری است که قدرت آن ۶۰۲ اسب بخار خواهد بود. قیمت آن نیز ۲۰۰ هزار دلار است که البته این لامبورگینی متبرک چیز دیگری است!

Via: autoblog

محل تبلیغات شما