شاید برای شما نیز جالب باشد قاتل لاس‌وگاس “استفان پادوک” از چه نوع اسلحه‌ای در کشتار مرگبار کنسرت لاس‌وگاس استفاده کرده است. هرچند وی از چندین تفنگ در این جنایت استفاده کرده است ولی اسلحه اصلی وی Colt AR-15 بود.

استفان پادوک بعد از قتل بیش از ۵۰ نفر و مجروح ساختن بیش از ۴۰۰ نفر که مرگبارترین حادثه از این نوع در دهه اخیر محسوب می‌شود، خودکشی کرد.

اسلحه وی یک نوع اسلحه جنگی است که شرکت کلت آن را تولید می‌کند و به نام AR-15 شناخته می‌شود و در فروشگاه‌های آمریکا به صورت نیمه اتوماتیک و به نام “M16 رایفل” به فروش می‌رسد. این بدان معنی است که به صورت غیرقانونی امکان اتوماتیک کردن آن فراهم است. کلت ای‌آر ۱۵ در حقیقت یک نوع تفنگ جنگی است.

صفحه حمایت مالی. بازدیدکنندگان تنها سرمایه‌های سایت هستند.
حمایت مالی را در صورت امکان دریغ نکنید.فقط هزار تومان.قاتل لاس‌وگاس از چه اسلحه‌ای استفاده کرد؟

استفان پادوک

کالیبر مخصوص این تفنک ۲۲۳ و ۳۰۸ است که ۲۲۳ در شکار استفاده می‌شود و کالیبر ۳۰۸ برای اهداف دوربرد و شکار گوزن مورد استفاده قرار می‌گیرد. کالیبر ۳۰۸ در فاصله استاندارد جنگی قادر به کشتن دو نفر و گذشتن از بدن آنها است. بنابراین باید توجه داشت حمله خونین لاس‌وگاس چرا اینهمه کشته داشته و یک نفر به تنهایی توانسته است این حجم جنایت را انجام دهد.قاتل لاس‌وگاس از چه اسلحه‌ای استفاده کرد؟

این اسلحه هم اکنون در دست هزاران نفر از مردم آمریکا وجود دارد و در برخی از تجمع‌ها نیز مردم با همین اسلحه حاضر می‌شوند.

تاریخچه این اسلحه به سال ۱۹۶۴ برمی‌گردد.

Source: thetruthaboutguns - wikiwand

محل تبلیغات شما