انتظار می‌رود شرکت سامسونگ  در پایان ماه فوریه سال ۲۰۱۷ میلادی، اوائل اسفند ماه سال جاری، سامسونگ گلکسی S8 را در نمایشگاه جهانی موبایل بارسلون اسپانیا “Mobile World Congress (MWC)” رونمایی کند. سه ماه پیش از این رویداد جهانی برخی از مشخصات این گوشی برملا شده است که به مرور آن می‌پردازیم.

سه خبر جنجالی در مورد گلکسی S8 وجود دارد.ز یکی این است که سامسونگ این اسمارت‌فون را از شر جک صوتی ۳٫۵ میلیمتری رهایی داده است. این کار موجب ایجاد فضای اضافی برای اجزای مهمتر است که شاید یک باتری بزرگتر از آن جمله است.

دومین مورد برچیدن دکمه‌های خانه یا هوم فیزیکی است که منجر خواهد شد نمایشگر گوشی در فضای پایین گوشی نیز گسترده شود و نکته جالب در این مورد انتقال اسکنر انگشت بر روی صفحه نمایش موبایل خواهد خواهد بود.

صفحه حمایت مالی. بازدیدکنندگان تنها سرمایه‌های سایت هستند.
حمایت مالی را در صورت امکان دریغ نکنید.فقط هزار تومان.مورد سوم بکارگیری فناوری نوین پن‌تایلPenTile” برای چیدن پیکسل‌های نمایشگر به جای فناوری قدیمی RGB بدون پن‌تایل برای نمایشگر گوشی است. با کمک این فناوری نمایشگر قدرت بهتری در ارائه تصاویر و سرعت پخش ویدئوها پیدا خواهد کرد. RGB استاندار ارائه رنگ‌های رد، گرین، بلو یا سه رنگ اصلی قرمز، سبز و آبی است. گفته شده است وضوح نمایشگر ۱۴۴۰×۲۵۶۰ پیکسل خواهد بود، همان QHD.

سامسونگ گلکسی S8

سامسونگ گلکسی S8 سه ماه پیش از رونمایی بدون جک صوتی،، نمایشگر دارای اسکنر اثر انگشت و فناوری نوین ارائه‌ی رنگ‌های نمایشگر

در مورد نمایشگر جدید گلکسی S8 به این نکته اشاره خواهیم کرد که با نمایشگر سوپر امولید با فناوری پن‌تایل با وضوح QHD تعداد پیکسل‌ها به دوبرابر معادل ۱۱٫۰۵۹٫۲۰۰ پیکسل افزایش خواهد یافت که معادل ۵۰ درصد فشردگی بیشتر خواهد بود.

با حذف جک صوتی و پورت ورودی آن باید منتظر بود سامسونگ برای گلکسی S8 چه برنامه‌ای برای دوستداران گوشی و یا هدفون دارد. انتظار می‌رود کاری شبیه به اپل در تولید آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس با اضافه کردن گوشی‌صوتی وایرلس انجام دهد. با حذف پورت خروجی صوتی داشتن یک باتری بزرگتر و نازک‌تر شدن گوشی نیز فراهم خواهد شد.

source: SamMobile 1, 2, 3 & 4

محل تبلیغات شما