برای ساخت اینستاگرام چه پیش نیازهای لازم است. با ما باشید با آموزش تصویری ساخت اکانت یا حساب اینستاگرام از مبتدی تا پیشرفته.

اینستاگرام در ویندوز

شبکه اجتماعی اینستاگرام یک شبکه اجتماعی دیداری است به معنی واقعی کلمه. این شبکه اجتماعی معمولا با نام اینستاگرام در زبان پارسی خوانده می شود ولی اگر بخواهیم درست آن را بنویسیم و تلفظ کنیم اینگونه است:» اینستاگرم.

صفحه حمایت مالی.
روند جدید سهیم شدن در فرهنگ‌سازی کمک به سایت‌های مستقل.
حمایت از یک سایت مستقل حمایت از انتشار آزاد اطلاعات است.
مبلغ ۲۵۰۰ توماناین شبکه اجتماعی در سال ۲۰۱۰ راه اندازی شد و در سال ۲۰۱۲ یعنی دو سال پیش توسط شبکه اجتماعی قدرتمند فیس بوک خریداری شد. فیس بوک علاوه بر این شبکه اجتماعی واتس آپ را نیز خریداری کرده و اکنون مالک آن است. نفوذ این شبکه اجتماعی کمتر از فیس بوک است ولی توسعه و رشد آن بالاست و اگر چنانچه با هیمن روند به رشد خود ادامه بدهید بزرگترین شبکه اجتماعی خواهد شد.

آموزش ساخت حساب کاربری یا اکانت اینستاگرام

دانلود و نصب برنامه اینستاگرام

خب برای شروع به ساخت اینستاگرم یا گرام لازم است بدانید در مرحله اول شما منحصرا با استفاده از موبایلتان می توانید یک حساب کاربری ایجاد نمایید. شما نمی توانید از طریق رایانه و لپ تاب اکانت اینستاگرام بسازید. برای این منظور شما در ابتدا آن را بر روی گوشی هوشمند نصب کنید. اگر برنامه کافه بازار را داشته باشید یا اینکه mobogenie را نصب کرده باشید می توانید با سرچ و جستجو در این برنامه با نام instagram آن را دانلود و بر روی گوشی هوشمندتان نصب کنید. اگر در حال مشاهده این متن از طریق موبایل آندریودی هستید بر روی کلمه mobogenie کلیک کنید تا برنامه پیش نیاز نصب و از طریق آن برنامه اینستاگرام را دانلود کنید.

ما برای سهولت کار شما لینک دانلود ایستا گرام را فراهم کرده ایم. ولی بهتر است برنامه بالا را نصب کنید و از آن طریق عمل کنید.

  1. دانلود ایستاگرام برای گوشی های آیفون
  2. دانلود ایستاگرام برای گوشی های آندروید

آموزش تصویری ساخت اکانت یا حساب کاربری اینستاگرام

بعد از دانلود و نصب، این برنامه شما به صفحه ای که با تصویر زیر مشخص شده، رجوع داده خواهید شد.

آموزش ساخت اکانت حساب کاربری instagram - اینستاگرام تصویری

در این مرحله چنانچه شما چنانچه گوشی هوشمند را فعال کرده باشید از طریق ایمیل و چنانچه اکانت فیس بوکتان فعال است از طریق فیس بوک برای ساخت اکانت ورود پیدا می کنید که در هر صورت به تصویر زیر خواهید رسید. ما از روش دسترسی از طریق ایمیل پیش رفته ایم.

آموزش ساخت اکانت اینستاگرام

در صورتی که روش ایمیل را انتخاب کرده اید با توجه به آموزش تصویری چیزی از قلم نمی افتد و در یک نگاه مثل تصویر بالا موارد مورد لزوم که مشخص شده اند را پر کنید. برنامه به صورت پیش فرض ایمیل شما را در بالا خواهد نوشت و شما فقط رمز و نامی که از این به بعد به عنوان نشانی شما در اینستاگرام خواهد بود انتخاب خواهید کرد. و در پایان تیک سمت راست و بالا که در تصویر مشخص شده است را می زنید و کار تمام است و در مراحل بعدی می توانید دوستانتان را دعوت به دیدن صفحه اختصاصیتان در اینستاگرام نمایید یا اینکه آن را رد کنید و وارد برنامه اصلی شوید. از برنامه اینستاگرام لذت ببرید.

حذف اکانت و ویرایش اکانت ایستاگرام

اگر خواستید اکانت ایستاگرام را حذف کنید می توانید به این لینک بروید و البته در همان صفحه می توانید حتی نام کاربریتان را تغییر دهید. البته به یاد داشته باشید حذف اکانت فقط از طریق ویندوز میسر است. برای اینکار ابتدا وارد شوید.

ویرایش مشخصات اکانت در اینستاگرام

بعد از ورود به این صفحه بروید و اکانت را ویرایش کنید. و یا حذف کنید.

محل تبلیغات شما