درباره مدل بروز شده گوشی سامسونگ گلکسی A5 که پیش‌بینی می‌شود ۲۰۱۷-A5 نام گذاری شود شایعاتی تا به اکنون پراکنده شده است.

این گوشی برای اولین بار در نمایشی در آگوست سال گذشته دیده شد و حتی توسط گروهی از کارشناسان نرم‌افزاری در ویدئویی به نمایش گذاشته شد. پس از آنکه مدل قبلی گلکسی A5 در دسامبر سال ۲۰۱۶ رونمایی شد، احتمال آن زیاد است که ساختاری تکراری را در سال ۲۰۱۷ نیز شاهد باشیم. انتظارات بالایی از مشخصات این گوشی انتظار می‌رود و این در حالیست که یک منبع عربی زبان برخی ساختار سخت‌افزاری آن را فاش کرده است.

مشخصات سامسونگ گلکسی A5 مدل ۲۰۱۷

سامسونگ گلکسی 2017-A5سامسونگ گلکسی A5-2017 دارای صفحه نمایش ۵٫۲ اینچی با کیفیت FULL HD و مجهز به محافظ صفحه Gorilla Glass 4 خواهد بود. در ساخت صفحه نمایش آن قطعا از تکنولوژی Super AMOLED استفاده خواهد شد اگرچه ظاهر صفحه نمایش آن همچنان مورد بحث است. منبع به وضوح از بکار بردن ویژگی ۲٫۵D که در واقع انحنای کوچکی در نزدیکی لبه گوشیست، نام برده است. اگرچه شایعاتی مبنی بر آنکه انحنای صفحه نمایش دو برابر خواهد شد نیز وجود دارد. با این حال اطلاعات کمی برای اثبات این ادعاها جدا از برخی منابع مشکوک وجود دارد. بنابراین ما کاملا مطمئن هستیم که مشخصه انحنای ۲٫۵D در صفحه نمایش A5 که در سال ۲۰۱۷ پرده برداری می‌شود، وجود خواهد داشت.

سامسونگ گلکسی 2017-A5

صفحه حمایت مالی. بازدیدکنندگان تنها سرمایه‌های سایت هستند.
حمایت مالی را در صورت امکان دریغ نکنید.فقط هزار تومان.در بعضی مطالب در اینترنت این نیز برداشت می‌شود که در گوشی از چیپ‌ست (Chipset) نیز استفاده شده ولی متاسفانه هیچ منبعی دلیل استفاده از آن را بازگو نکرده است. بر اساس شایعات میتوانیم انتظار استفاده از چیپست‌های اگزینوس ۷۸۷۰ و یا مدل بالاتر آن ۷۸۸۰ را داشته باشیم.

سامسونگ گلکسی 2017-A5

در هر صورت، استفاده از پروسه ۱۴nm عملکردی کارامد برای طول عمر باتری را تضمین خواهد کرد. گوشی برای کار با تراشه فوق باید دارای ۳GB رم و ۳۲GB حافظه قابل ارتقاء باشد. همچنین انتظار می‌رود دو دوربین با کیفیت ۱۶MP با دیافراگم – F/1.9 یکی در دوربین جلویی و دیگری در دوربین عقبی- بکار برده شود. مشخصات قابل توجه دیگر آن شامل قاب آلومینیومی با طراحی ۳D قاب پشتی گوشی، یک شناساگر اثر انگشت، یک رابط USB مدل C، با پشتیبانی از دو سیم کارت و برخی ویژگی‌های ضدآب بودن می‌باشد.

سامسونگ گلکسی 2017-A5

خوشبختانه، سامسونگ اعلام کرده است که از گلکسی A5-2017 جدید به هنگام تعطیلات رونمایی خواهد کرد. در غیر این صورت، اوایل ژانویه ۲۰۱۷ تاریخ قطعی‌تری به نظر می‌آید.

Source : gsmarena , theandroidsoul

محل تبلیغات شما