تویوتا سی‌اچ‌آر ۲۰۱۷ در بازار ایران وجود دارد. این خودرو از نوبرانه‌های تویوتا است برای نخستین‌بار به کلکسیون محصولات خود اضافه کرده است.

تویوتا سی‌اچ‌آر ۲۰۱۷ در این سایت مورد بررسی قرار گرفته است و یک خودروی ترکیبی یا هیبریدی است. تلفیقی از بنزین و برق. در سال جاری ثب سفارش خودروها با مشکلات زیادی روبرو بوده است و بر اساس آخرین شنیده‌ها در سال جاری با بالا کردن تعرفه ورود امکان خودروهای ۲۵۰۰ سی‌سی نیز فراهم شده است.

بررسی کوتاه تویوتا سی‌اچ‌آر ۲۰۱۷

تویوتا سی اچ‌آر ۲۰۱۷ آغاز تولید یک مدل جدید هیبرید یا سوخت ترکیبی برای تویوتا در سال ۲۰۱۷ محسوب می‌شود. تویوتا سی اچ‌آر ۲۰۱۷ برای نخستین بار در نمایشگاه اتومبیل ژنو رونمایی شد. این خودرو فعلاً برای فروش در دسترس نیست.

صفحه حمایت مالی.
برای ماندن نیاز به کمک مالی شما داریم
حمایت مالی را در صورت امکان دریغ نکنید.فقط هزار تومان.تویوتا سی‌اچ‌آر 2017

تویوتا C HR 2017 موتور هیبرید یا سوخت ترکیبی ۱٫۸ لیتری دارد. سوخت ترکیبی این ماشین بنزین و برق است. مصرف خودرو کاملاً بهینه شده، از آخرین سیستم ناوبری و ایمنی به همراه امکانات رفاهی نیز مجهز شده است. تویوتا برای تولید تویوتا سی اچ‌آر ۲۰۱۷ از همه هنرمندی خود استفاده کرده است. این تیپ خودرو  ۱۲۲ اسب بخار قدرت دارد و قیمت آن نیز بین ۲۴۱۴۰ تا ۲۸۱۰۰ پوند است.تویوتا سی‌اچ‌آر 2017

ناگفته نماند تویوتا یک نوع دیگر غیر هیبریدی بنزین‌سوز نیز با گنجایش موتور ۱٫۲ لیتری نیز تولید کرده است. و قیمت مشابه و قدرت موتور کمی کمتری دارد.تویوتا سی‌اچ‌آر 2017

قیمت صفر خودرو با هزینه پلاک بین ۲۲۵ تا ۲۳۵ میلیون در نوسان است. در صورت درخواست با شماره ۰۹۱۷۸۷۲۲۳۲۸ تماس حاصل کنید.


محل تبلیغات شما