تقریبا هفته پیش بود که کمپانی شیائومی با معرفی گوشی ردمی نوت ۵a، یک عضو به خانواده ردمی اضافه کرد که البته با توجه مشخصات آن می توان انتظار یک نسخه پیشرفته تر آن را داشت.

همانطوری که اشاره شد، گوشی شیائومی ردمی نوت ۵a به دلیل داشتن مشخصاتی همچون صفحه نمایش ۷۲۰ پیکسلی و پردازنده اسنپ دراگون ۴۳۵ حتما باید نسخه پیشرفته تری هم داشته باشد. جالب است بدانید که قیمت گوشی ردمی نوت ۵a فقط ۸۹ یورو اعلام شده است. نسخه پیشرفته تر این گوشی که برخی آن را برادر بزرگتر می نامند شیائومی ردمی نوت ۵ است که هنوز مشخصات رسمی از آن اعلام نشده است. ردمی نوت ۵

امروز تصاویر رندر گوشی شیائومی ردمی نوت ۵ به بیرون درز کرد که این تصاویر چند ویژگی گوشی را اعلام می کند. بسیار عجیب است که تا قبل از این تصاویر، هیچ اطلاعاتی از گوشی جدید شیائومی به بیرون درز نکرده بود.

تصاویر رندر گوشی شیائومی ردمی نوت ۵ شباهت زیادی با نسخه ۵a ندارد و کاملا نمی توان صحت آن را تایید کرد.  همیشه حدود چند ماه پیش از رونمایی گوشی ها، تصاویر رندر آن ها منتشر می شوند که البته برخی از آن ها نیز درست از آب در نمی آیند.

صفحه حمایت مالی.
روند جدید سهیم شدن در فرهنگ‌سازی کمک به سایت‌های مستقل.
حمایت از یک سایت مستقل حمایت از انتشار آزاد اطلاعات است.
مبلغ ۲۵۰۰ تومانردمی نوت ۵

تصاویر رندر این گوشی در اولین نگاه وجود دوربین دوگانه در شیائومی ردمی نوت ۵ را به اطلاع می رساند. در زیر دوربین دوگانه آن نیز یک حسگر اثر انگشت به چشم می خورد. برخی از شایعات حاکی از آنند که دو دوربین در پشت این گوشی به ترتیب ۱۶ و ۵ مگاپیکسل هستند.

در این تصاویر طراحی صفحه نمایش تاحدودی بدون مرز است که البته این نکته را در نطر داشته باشید که در تصاویر رندر همیشه کمی اغراق وجود دارد و کاملا قابل اعتماد نیستند. شایعات ادعا می کنند که صفحه نمایش بکار رفته در این گوشی ۵.۵ اینچی و FHD خواهدبود.

به دلیل این که خظ تولید سری ردمی نوت بسیار موفق بوده و بخش اعظم این موفقیت را مدیون طراحی ظاهری فلزی است پس می توان حدس زد که گوشی جدید این سری نیز فلزی خواهد بود.

بیشتر شایعات وجود پردازنده ی ۱۴ نانومتری کوالکوم اسنپدراگون ۶۰۰ یا ۶۳۵ در کنار ۴ گیگابایت حافظه رم و ۳۲ تا ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی را در این گوشی پیش بینی می کنند.

تمامی اطلاات موجود در این خبر به طور رسمی توسط کمپانی شیائومی تایید نشده اند و به همین دلیل قابل استناد نیستند.

 

source : GSMArena

 

محل تبلیغات شما