همه شایعات این پیش‌بینی را تقویت می‌کند که بوگاتی قصد دارد یک خودروی الکتریکی چهاردر یا سدان را تولید کند. تولید یک سدان برای بوگاتی که همه محصولاتش را دستی تولید می‌کند، نیازمند ایجاد خط تولید ویژه‌ای برای این منظور است. اما اینکه این خودروی جدید موتور برقی یا الکتریکی دارد خواندن این مطلب را جذابتر می‌کند.

در سال ۲۰۰۹ بوگاتی مدل مفهومی چهاردر گالبر را به نمایش گذاشت، این پروژه رویایی در همان سطح خیال باقی ماند و هیچ وقت جامه عمل نپوشید. تولید بوگاتی شیرون کلاً تولید یک سدان را از تصمیمات هیات مدیره خارج کرد. رسانه Automotive News دراینباره گفته است بوگاتی که تولید کننده اتومبیل سوپراسپرت است دستورکار جدیدی برای تولید سدان تا سال ۲۰۲۴ تهیه کرده است.

بوگاتی و تولید خودروی سدان

بوگاتی سدان چهاردر

صفحه حمایت مالی.
روند جدید سهیم شدن در توسعه و فرهنگ‌سازی. حمایت از یک سایت مستقل حمایت از انتشار آزاد اطلاعات

مبلغ ۲۰۰۰ تومانولفگانگ دوریمیر، مدیرعامی بوگاتی در حاشیه نمایشگاه خودروی فرانکفورت به خبرنگاران گفت:

پروژه ماشین سدان نمرده است.

در همین حال ما مطلع هستیم بوگاتی نام همین خودروی سوپر اسپرت باقی خواهد ماند و این کمپانی خودروساز برای تولید یک ماشین چهاردر نام و برند ویژه‌ای را استفاده خواهد کرد.

بوگاتی هنوز تصمیم نهای خود را برای سیستم انتقال قدرت ماشین درنظر نگرفته است و آن را منوط به نظر مشتریانش می‌داند. هنوز بدرستی مشخص نیست بوگاتی برای این سدان تازه‌وارد از سیستم انتقال قدرت احتراق داخلی همچون بنزین‌سوز بهره خواهد برد یا یک خودروی برقی تولید خواهد کزد یا هیبرید است.

Source: Automotive News 

محل تبلیغات شما