ساندبار یک راه عالی برای ارتقا سینمای خانگی و سیستم صوتی شما می‌باشد. اما تصمیم‌گیری برای خرید یک ساندبار با بهترین تطابق برای تلویزیون شما، صدای مناسب برای اتاق نشیمن و سازگاری آن با لوازم دیگر مانند گوشی‌های هوشمند دشوار می‌باشد. برای کمک به انتخاب بهترین گزینه برای شما، در این مطلب به معرفی بهترین ساندبارها می‌پردازیم.

۱٫       بهترین ساندبار به طور کلی: Klipsch Reference RSB-14

Klipsch

این ساندبار ۴۷ اینچی که توسط تولید‌کننده آمریکایی بلندگو KLIPSCH ارائه شده است، دارای کیفیت صدای عالی و بهترین اتصالات بی‌سیم به‌روز می‌باشد. این دستگاه براق و جذاب با رنگ سیاه برای هر دکوری مناسب به نظر می‌رسد و می‌توان آن را به دیوار نصب کرد و یا کنار دستگاه‌های دیگر قرار داد.

سه پورت اچ‌دی‌ام‌آی ۲ با ورودی اچ‌دی‌سی‌پی ۲٫۲ انتقال ویدیو ۴K برای کیفیت صدای فوق العاده را ممکن می‌سازند. بار این دستگاه صدای متعادل و شفافی تولید می‌کند، در حالی که ساب ووفر بی‌سیم باس صدا را می‌افزاید. اتصال بلندگوهای ماهواره ای نیز از طریق بلوتوث برای تجربه یک صدای فراگیر فراهم شده است.

همانطور که امروزه هر سیستم صوتی باید این ویژگی را داشته باشد، این دستگاه نیز دارای اتصالات بی‌سیم است که به شما امکان تنظیمات و کنترل را از طریق دستگاه‌های هوشمند می‌دهد. این دستگاه را با قیمت ۶۹۹ دلار می‌توان از سایت آمازون تهیه کرد.

۲٫      بهترین قیمت : Vizio SB3821-C6

Vizio

اگر شما به دنبال سرگرمی‌ای با قیمت مناسب در خانه خود می‌باشید، این دستگاه بهترین گزینه است. اگر چه این دستگاه فاقد پورت اچ‌دی‌ام‌آی و بلندگوی مرکزی می‌باشد، اما کیفیت صدای خوبی دارد.

طول این بلندگو ۳۸ اینچ و ارتفاع آن ۳ اینچ می‌باشد و ساب ووفر آن می‌تواند در هر نقطه که پریز برقی وجود داشته باشد، قرار گیرد و با یک اتصال بی‌سیم بلوتوث به اسپیکر اصلی متصل گردد. این دستگاه مستطیل شکل به رنگ سیاه، براق، تمیز و جذاب می‌باشد.

قابلیت صدای ۱۰۰ دسی‌بل آن، تجربه کلی پخش صدای خوبی دارد. گوش دادن به موسیقی با ولوم بالا نیز بدون هیچ مشکلی و با صدای دالبی دیجیتال، محدوده وسیع پویا و صدای صاف و یکنواخت فراهم می‌باشد. این دستگاه را با قیمت ۱۳۳ دلار می‌توان از سایت آمازون تهیه کرد.

 

۳٫     بهترین صدای فراگیر: Vizio SB4051

Vizio-SB4051

اگر به دنبال تجربه یک صدای فراگیر واقعی، بدون اندازه و هزینه یک سیستم سینمای خانگی کامل هستید، یک ساندبار بهترین گزینه است. Vizio SB4051 بهترین دستگاه جهت ارائه واقعی صدای ۵٫۱ از نظر فاکتور فرم صدا می‌باشد. برای ایجاد این تجربه، Vizio کانال‌های جلو، چپ و مرکز را به ساندبار اصلی اضافه کرده است که می‌تواند در بالا یا زیر یک تلویزیون اضافه شود. همچنین یک ساب ووفر و دو بلندگوی ماهواره ای برای ایجاد حس سینمای خانگی فراهم شده است که صدای شگفت انگیزی را ایجاد می‌کند.

این دستگاه دارای طول ۴۰ اینچ و پورت اچ‌دی‌ام‌آی می‌باشد. بلوتوث نیز برای پخش موسیقی از گوشی‌های هوشمند و یا کامپیوتر با راه اندازی سریع از طریق کنترل از راه دور گنجانده شده است. همچنین ویژگی‌های دالبی دیجیتال، DTS دیجیتال، DTS دایره‌ای و DTS استودیو را با این دستگاه می‌توان تجربه کرد. این دستگاه را می‌توان از سایت آمازون تهیه کرد.

۴٫     بهترین کیفیت صدا: ZVOX SB700 Aluminum

SB700-Aluminum

این ساندبار کوچک به دلیل عملکرد صدای باور نکردنی آن شناخته شده است. این دستگاه صدای با کیفیت سه‌بعدی را از داخل یک جعبه آلومینیومی پخش می‌کند. در حالی که ساندبارهای دیگر از بلندگوهای ماهواره ای و چند بخش برای ترکیب صدای محیطی استفاده می‌کنند، این واحد ۵۷ اینچی به تنهایی پخش صدا را بر عهده دارد.

این دستگاه با دو ساب ووفر که در مگابیس دیجیتالی جای گرفته اند، اتاق را  با ۱۴۰ وات صدا پر می‌کند. این دستگاه را با قیمت ۵۹۵ دلار می‌توان از سایت آمازون تهیه کرد.

۵٫     لوکس‌ترین ساندبار: YAMAHA YSP-5600

Yamaha

این دستگاه اولین ساندبار با  کانال ۷٫۱٫۲ ، صدای چند بعدی، دارای ۴۶ درایور اسپیکر و تکنولوژی منحصر به فرد یاماها در پروژکتور دیجیتال صدا می‌باشد. این دستگاه مجهز به پخش دالبی اتم و DTS:X برای یک تجربه فوق‌العاده در گوش دادن به صدای فوق اچ‌دی ۴k می‌باشد.

قرار دادن درایورها با مهندسی دقیق برای کنترل زمان تاخیر هر اسپیکر می‌باشد. همچنین اولین دستگاهی است که دارای کانال‌های ارتفاع برای صداست که بدون نصب بلندگو در سقف می‌تواند آن زاویه را شبیه‌سازی کند.

این ساندبار بهترین انتخاب برای کسانی است که می‌خواهند صدایی با کیفیت سینمای خانگی داشته باشند، اما فضای نصب یک سیستم سینمای خانگی را ندارد. این دستگاه را با قیمت ۱۶۰۰ دلار می‌توان از سایت آمازون تهیه کرد.

۶٫      بهترین ساندبار با ساب ووفر: Nakamichi Shockwafe Pro

Nakamichi

این دستگاه صدای صدای فراگیر کانال ۷٫۱ را برای شما به ارمغان می‌آورد که شامل باس قوی‌ای از ساب ووفر ۸ اینچی بی‌سیم می‌باشد. این دستگاه علاوه بر دستگاه مرکزی ۴۵ اینچی و ساب ووفر، شامل دو بلندگوی بی‌سیم عقب می‌باشد.

این سیستم با دالبی ترو اچ‌دی و دالبی دیجیتال سازگار است. و دارای اتصالات به روز، از جمله اچ‌دی‌ام‌آی ۴k ، اچ‌دی‌ام‌آی، ورودی نوری، بلوتوث و یو‌اس‌بی می‌باشد. ساب ووفر بی‌سیم را می‌توان دور از ساندبار راه اندازی کرد که گزینه‌های بیشتری را برای پخش صدا فراهم می‌کند. این دستگاه را با قیمت ۵۰۰ دلار می‌توان از سایت آمازون تهیه کرد.

۷٫     بهترین ساندبار برای بازی: ۴٫۱ Channel Samsung HW-J7500R

Samsung

برای گیمرها درک صدای همه جانبه و قدرتمند این دستگاه و تقلید صدای اطراف برای ایجاد یک تجربه عالی مناسب است. اتصال بی‌سیم راه اندازی آسان این دستگاه را در پی دارد و شما می‌توانید با تنظیم باس این دستگاه، صدای دلخواه خودتان را ایجاد کنید. در حالی که بار شامل هشت بلندگو می‌باشد، می‌توانید بلندگوهای ماهواره ای بی‌سیم را نیز برای صدای فراگیر به آن بیافزایید. اتصال بلوتوث نیز برای همگام سازی با تلویزیون برای پخش صدا اچ‌دی استفاده می‌شود. این دستگاه را با قیمت ۵۹۸ دلار می‌توان از سایت آمازون تهیه کرد.

Source: lifewire
محل تبلیغات شما