براستی اگر حساب جی‌میل‌تان را حذف کردید چه راهی برای برگشت حساب جی‌میل درنظر گرفته‌اید؟ ما به شما کمک می کنیم که البته باید بگویم زمان کمی بعد از حذف جی‌میل برای بازگردان جی‌میل فرصت دارید.

اضافه کردن چند اکانت به جیمیل اینباکس

هیچگاه الکی ایمیلی را نسازید و یا آن را حذف نکنید. بنابراین برگردان حساب کار سختی است. البته اگر به صورت اتفاقی این‎کار را کرده‌اید من به شما کمک می‌کنم ولی توجه داشته باشید زمان کمی بعد از حذف جیمیل برای این کار فرصت دارید.

صفحه حمایت مالی.
روند جدید سهیم شدن در فرهنگ‌سازی کمک به سایت‌های مستقل.
حمایت از یک سایت مستقل حمایت از انتشار آزاد اطلاعات است.
مبلغ ۲۵۰۰ تومانهر چند گوگل این زمان را مشخص نکرده‌است ولی به نظر من زیر یک ماه فرصت خواهید داشت. برای شروع این‌کار در ابتدا از هر حساب جیمیلی خارج شوید و در مرحله دوم به این صفحه مراجعه کنید.  در این مرحله گزینه آخر یعنی مشکلات دیگری در ورود به برنامه دارم را تیک بزنید.

برگردان جیمیل

در ادامه در کادر نام جیمیل‌تان را و در نهایت با زدن دکمه ادامه رمزتان را وارد کنید و دکمه ادامه را بزنید. در ادامه روند شماره موبایل‌تان را که پیش‌تر در زمان ساخت اکانت نوشته بودید را وارد کنید. با این کار در ادامه روند کار گوگل برای شما یک متن عددی را به همراه‌تان پیامک خواهد کرد که آن را در محل کد تایید نوشته تا حسابتان بازیابی گردد.

تمام. استادیت

محل تبلیغات شما