ایسوس ویدئویی را منتشر کرده است که در آن نشان می‌دهد یک یا چند زن‌فون جدید را در ۴ ژانویه در نمایشگاه تخصصی موبایل CES 2017 بارسلون معرفی خواهد کرد.

هنوز بدرستی مشخص نیست ایسوس با این تیزر ۳۷ ثانیه‌ای که دو کودک ایفاگر نقش آن هستند به دننبال چیست و چرا یان دو بچه را در جنگل رها کرده است و با اطمینان نمی‌توان گفت یک یا چند زن‌فون جدید معرفی خواهد شد ولی ما انتظار داریم خط جدیدی را در تولید این اسمارت‌فون آغاز کرده باشد.

شعار این ویدئو ” اکتشاف باور نکردنی و بدون محدودیت است” که به خودی چیزی را مشخص نمی‌کند. تنها چیزی که از آن تداعی می‌شود کاربری آسان گوشی است.

صفحه حمایت مالی. بازدیدکنندگان تنها سرمایه‌های سایت هستند.
حمایت مالی را در صورت امکان دریغ نکنید.فقط هزار تومان.شاید اینگونه تلقی شود که تیزر مربوط به زن‌فون ۳ زوم باشد که پیشتر تصاویر آن در اینجا منتشر شده است. در ابتدا این تصاویر از چین درز پیدا کرد. شاید انتظار دیدن یک گوشی قدرتمند دور از واقعیت به نظر برسد و پیش‌بینی می‌شود گوشی رده دوم خواهد بود نه یک گل سر سبد.

زن‌فون جدید ایسوس

شماره معکوس این رویداد در وب‌سایت ایسوس در اینجا آغاز شده است. تا آغاز این مناسبت ۱۴ روز از زمان انتشار این خبر در استادیت باقی مانده است.

ویدئوی تیزر ایسوس معرفی یک یا چند زن‌فون جدید در نمایشگاه موبایل بارسلون CES 2017 را با هم ببینیم

 

 

محل تبلیغات شما