ویدئویی به تازگی در یوتیوب منتشر شده است که مفهومی از واقعیت خواستنی از آیفون ۸ را به نمایش گذاشته است. هر چند تیه کننده این ویدئو فقط به ظاهر گوشی آینده آیفون توجه کرده است ولی باید گفت ساخت ویدئویی با این کیفیت نیز سخت است.

به تازگی شایعات متعددی در مورد نسل بعدی آیقون به گوش می‌رسد که کم و بیش با واقعیت آینده آیفون ۸ فاصله دارد. اپل نتوانست سیر صعودی فروش نسل جدید آیفون را بعد از فروش آیفون ۶ کسب کند و با کاهش فروش در نسل هفتم آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس مواجه شد.

این رکود در فروش نسبی است و اپل باید توجه داشته باشد در فضای خالی از گلکسی نوت ۷ که بدلیل مشکل باتری نتوانست در بازار فروش موبایل جایی باز کند، این رکود را تجربه کرده است و اگر نتوانت در فروش آیفون ۸ نیز موفق باشد ممکن است بازار سهام و بورس این شرکت نسبت به آن واکنش نشان دهد.

iphone 8 - آیفون 8

در حال حاضر و در شورع سال نو میلادی همه چشم‌ها به کنگره موبایل MWC بارسلون است. این نمایشگاه دومین نمایشگاه بعد از نمایشگاه CES لاس‌وگاس در شروع هر سال بشمار می‌آید.

نکته‌ای را نباید فراموش کنیم این است که معمولاً اپل گل سرسبدهایش را طی یک کنفرانس ویژه و دور از هیاهوی نمایشگاه‌ها معرفی می‌کند.

نمایش ویدئوی مفهومی از آیفون ۸ تمام شیشه‌ای

 

محل تبلیغات شما