هر ساله سایت‌های اینترنتی بروز می‌شوند و شیوه عضویت در آنها تغییر می‌کند. عضویت در فیسبوک را از نو آموزش می‌دهیم.

در صورت انتخاب دومین گزینه تصویر زیر روبروی شما قرار خواهد گرفت.

به گزارش پایگاه فناوری استادیت عضو فیسبوک شدن کمتر از پیش دردسر دارد و به لطف رابط کاربری آسان‌تر این کار راحت‌تر شده است. در ابتدا توجه داشته باشید این آموزش برای فارسی‌زبانان طراحی شده است.

در ابتدا از آدرس https://fa-ir.facebook.com/ لاگین شوید تا صفحه برای شما فارسی نمایش داده شود. توجه داشته باشید تغییر زیان هیچگونه تاثیری در نحوه عضویت شما ندارد.

با کلیک بر روی آدرس بالا وارد صفحه زیر خواهید شد. طبق تصویر چارت را پر کنید و در نهایت دکمه نام‌نویسی را کلیک کنید.

عضویت در فیسبوک

مرحله عضویت شما در صورت صحت ایمیل تقریبا تمام شده است منتها نیاز به تایید ایمیل و دوستیابی دارد. پس از ثبت‌نام مقدماتی شما با تصویر زیر روبرو خواهید شد که می‌توانید این مرحله را رد یا با اضافه کردن دوستانتان با آنها در فیسبوک نیز در ارتباط باشید.

عضویت در فیسبوک

در صورت انتخاب دومین گزینه تصویر زیر روبروی شما قرار خواهد گرفت.

در صورت انتخاب دومین گزینه تصویر زیر روبروی شما قرار خواهد گرفت. اگر از سرویس جیمیل استفاده می‌کنید شما به گوگل وصل خواهید شد که گوگل برای صحت اعتبار شما از شما یکی از روشهای تایید هویت را طلب خواهد کرد که پیشنهاد ما درخواست پیامک از طریق گوشی است که براحتی برای شما ارسال و شما سپس آن را در کادر مورد نظر که در تصویر زیر می‌بینید، نوشته و سپس تایید نهایی را زده و کار تمام خواهد شد.

ایمیل برای فیسبوک

عضویت در فیسبوک
دکمه مورد نظر را کیلک تا کار پایان پذیرد. این قسمت اضافه کردن دوستان از طریق سایر حساب‌های ایمیل نیز امکان‌پذیر است که به خود شما مربوط می‌شود.

عضویت در فیسبوک

در این مرحله پیشنهاد می‌کنیم سری به پروفایلتان بزنید و برخی چیزها را تنظیم کنید. این قسمت نیاز به آموزش مجزایی دارد. برای رفتن به پروفایلتان کلیک کنید.

محل تبلیغات شما