اینستاگرام در تازه‌ترین بروزرسانی خود امکانات جدیدی را برای کاربران این شبکه اجتماعی درنظر گرفته است. یکی از این امکانات داشتن چند حساب کاربری یا اکانت در اینستاگرام است.

استادیت پایگاه فناوری فارسی زبانان instagram

به گزارش استادیت پایگاه فناوری فارسی زبانان اینستاگرام اکنون این اجازه را به شما می‌دهد که چند نام کاربری را در اینستا داسته باشید. علاوه بر این کارکرد جدید تصویر هیستوری را نیز می‌توانید ارسال کنید که در بالای تابلو اعلانات فالورهای شما نشان داده خواهد شد. به اعتقاد ما این کارکرد جدید حالت اسپم دارد و ممکن است این اپلیکیشن آن را در صورت نارضایتی کاربرانش حذف کند.

برای داشتن اکانت جدید، دو حالت وجود دارد یکی اینکه شما پیش از این دو یا چند اکانت داشته اید که با ورود یوزر و پسوردها، اکانت جدید را به اکانت قبلی اضافه می‌کنید و امکان سویچ برای شما فراهم خواهد شد. در صورتی که پیش از این اکانت واحدی داشته‌اید می‌توانید یا ایجاد یک اکانت جدید مبادرت به دو یا چند حساب کردن اینستاگرامتان کنید.

برای اینکار در ابتدا به قسمت پروفایل یا مشخصات وارد شوید. در آن قسمت علامت … عمودی را ضربه زده تا وارد آپشن یا تنظیمات کاربری خود شوید در انتهای آپشن گزینه add account را یافته و ضربه بزنید.

ساخت چند اکانت اینستاگرام

بعد از آن دو گزینه پیش روی شما قرار دارد که گزینه لاگین حساب کابری پیشن روبروی شما قرار دارد و یا اگر نام کاربری پیشین ندارید و قصد ساختن یک حساب جدید را دارید گزینه Don`t have an account? siign up. را ضربه بزنید تا امکان ساخت اکانت جدید فراهم شود.

ساخت چند حساب در اینستاگرام

در این قسمت سه گزینه ورود با حساب کاربری فیس‌بوک، ورود با شماره موبایل و ایمیل فراهم است شما با توجه به میل خود می‌توانید یکی از این سه روش را در پیش گرفته و کار را تمام کنید.

ساخت چند حساب در اینستاگرام

در صورتی که حساب پیشن داشته اید با توجه به تصویر زیر و ضمن ورود نام کاربری و پسورد وارد اکانت شود.

ساخت چند حساب در اینستاگرام

برای دستیابی به  اکانت دو یا چند گانه می‌توانید طبق تصویر زیر به آنها سویچ کرده وارد و خارج شوید.

ساخت چند اکانت اینستاگرام

موفق باشید.

محل تبلیغات شما