چگونه می‌توانیم دوستان خود را در اسنپ‌چت پیدا کنیم؟ با فرض این که برای اولین بار وارد این شبکه اجتماعی محبوب شده باشید، احتمالا علاقه‌مند هستید تا لیست دوستان خود را بسازید و تمام مزایای آن را کشف کنید.

خوشبختانه اضافه کردن دوستان در اسنپ‌چت به آسانی انجام این کار در شبکه‌های اجتماعی دیگر مانند اینستاگرم و فیس‌بوک می‌باشد. با داشتن نام کاربری یک فرد، شماره او و یا کد اسنپ منحصر به فرد می‌توانید این کار را انجام دهید.

در ادامه راهنمای جامعی در مورد چگونگی اضافه کردن دوستان و دنبال کردن فعالیت‌های آن‌ها در اسنپ‌چت را بیان می‌کنیم. شما می‌توانید از شرکت کردن دوستان در یک کنسرت، گشت و گذار با همکاران و یا فعالیت‌هایی که به صورت عمومی به اشتراک گذاشته‌اند مطلع شوید.

آموزش اسنپ‌چت

اضافه کردن دوستان از طریق نام کاربری

اگر دوست شما در حال حاضر دارای یک حساب اسنپ‌چت باشد، به سرعت می‌توانید او را با استفاده از نام کاربری اسنپ‌چت او (همه دارای نام کاربری هستند) به لیست دوستان خود را اضافه کنید. اسنپ‌چت را باز کنید، روی نماد روح در بالای صفحه نمایش بزنید و اضافه کردن دوستان را انتخاب کنید.

اضافه کردن دوستان

در صفحه بعد، اولین گزینه ” اضافه کردن بر اساس نام کاربری ” را انتخاب کنید. فقط کافی است نام کاربری دوست خود را در پنجره تایپ کنید و حساب او نمایش داده خواهد شد. روی + اضافه کردن ضربه بزنید. در این مرحله دوست شما به لیست دوستان اضافه خواهد شد.

اضافه کردن با نام کاربری

اضافه کردن دوستان از طریق اطلاعات تماس

اگر شما نام کاربری اسنپ‌چت دوستان خود را نمی‌دانید، می‌توانید با استفاده از شماره تلفن از طریق لیست مخاطبین آن‌ها را اضافه کنید (به شرطی که در اسنپ‌چت باشند). باز هم روی نماد روح در بالای صفحه نمایش برای اضافه کردن دوستان ضربه بزنید.

اضافه کردن دوستان از طریق اطلاعات تماس

در صفحه بعد، اضافه کردن از اطلاعات تماس را انتخاب کنید. در این مرحله، لیستی از مخاطبین شما که در حال حاضر در لیست دوستان اسنپ‌چت شما نیستند را برای شما نمایش خواهد داد. به پایین بروید و یا نام دوستتان را جستجو کنید و در نهایت روی + اضافه کردن ضربه بزنید تا آن فرد به لیست دوستان شما اضافه شود.

اضافه کردن دوستان از طریق کد اسنپ

اضافه کردن دوستان از طریق کد اسنپ

تا به حال کد QR را شنیده اید؟ کد اسنپ نیز مشابه همان است که تنها در داخل نرم افزار وجود دارد. کد اسنپ یک الگوی منحصر به فرد از نقطه‌های سیاه در داخل جعبه ارواح زرد می‌باشد که مختص پروفایل شما ارائه شده است. برای اضافه کردن یک فرد با کد اسنپ نیاز به گرفتن عکس از کد اسنپ آن‌ها خواهید داشت (یا با استفاده از دوربین گوشی و یا دانلود آن) و آن را در لیست عکس دوربین خود نگه دارید. پس از آن، همان مراحلی را که در بالا گفته شد را دنبال کنید، با این تفاوت که در منوی اضافه کردن دوستان، باید گزینه اضافه کردن توسط کد اسنپ را انتخاب کنید.

لیست عکس دوربین

اضافه کردن دوستان در نزدیکی شما

اضافه کردن دوستان نزدیک

چگونه در اسنپ‌چت با غریبه‌ها دوست شوید؟ با انتخاب گزینه اضافه کردن افراد نزدیک از منوی اضافه کردن دوستان، باعث می‌شود کسانی که در نزدیکی شما هستند بتوانند نام کاربری شما را ببینند و شما را به عنوان یک دوست اضافه کنند.

روش‌های دیگر

همچنین می‌توانید دوستان را از طریق عملکرد افزودن سریع که در منوی اضافه کردن دوستان در زیر گزینه‌های دیگر دیده می‌شود، اضافه کنید. پیشنهاداتی از دوستان و آشنایان در منوی اضافه کردن سریع بر اساس عوامل مختلفی ظاهر خواهند شد. به عنوان مثال اگر شما دوست مشترک داشته باشید و یا اگر به تازگی فردی را به لیست تماس تلفن خود اضافه کرده باشید، ممکن است به شما پیشنهاد شوند، هر چند روش دقیق آن مشخص نیست.

روش های دیگر اضافه کردن دوستان

علاوه بر این، می‌توانید روی آیکون شبح در بالای صفحه نمایش پیش فرض کلیک کنید و درخواست‌های دوستی را قبول کنید. صفحه بعدی تمام کاربرانی که شما را به عنوان دوست اضافه کرده‌اند اما هنوز تایید نشده‌اند را نمایش می‌دهد.

Source: digitaltrends
محل تبلیغات شما