یوتیوب غنی‌ترین منبع ویدئو و فیلم‌های آموزشی است که برخی از آنها در دانشگاه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. چگونگی دانلود فیلم از یوتیوب را به صورت تصویری برای شما آماده کرده‌ایم.

چگونگی دانلود فیلم از یوتیوب [آموزش تصویری]

به گزارش پایگاه فناوری استادیت برای دانلود فیلم و ویدئو از یوتیوب راههای مختلفی وجود دارد که ما در اینجا دو راه و روش بسیار مفید را برای شما برگزیده‌ایم. این دو راه بدون نیاز به هر نوع نرم‌افزار و افزونه‌ای و با هر گونه مرورگری امکان‌پذیر است.

۱- استفاده از سایت http://en.savefrom.net/ که یکی از رایجترین و راحت‌ترین راه‌های ممکن است. توجه داشته باشید بدلیل مسدود بودن یوتیوب و سایت سیوفرام دسترسی شما با فیلترشکن و یا موارد دیگر برای دانلود فیلم‌ها ضروری است.

در مرحله اول آدرس url صفحه مورد نظرتان در یوتیوب را کپی کرده و طبق تصویر زیر در سایت http://en.savefrom.net/ محلی که مشخص شده است پیست کنید و سپس دکمه مورد نظر را کلیک نمایید.

 

untitled-3

به صورت خودکار فرمت MP4 با  کیفیت ۷۲۰ پیکسل برای فیلم شما در نظر گرفته می‌شود که شما با توجه به تصویر زیر امکان سفارش سازی و تغییر کیفیت و نوع آن را با توجه به شکل زیر پیدا می‌کنید و بعد از انتخاب نوع فرمت و کیفیت آن دکمه دانلود را می‌زنید.

 

چگونگی دانلود فیلم از یوتیوب [آموزش تصویری]

در مرحله پایانی بستگی به نوع مرورگر شما دانلود به صورت خودکار یا با اعلام قبلی و انتخاب شما آغاز می‌شود. در مرورگر کروم دانلود به صورت خودکار آغاز می‌گردد. در نمونه زیر پنجره دانلود در مرورگر فایرفاکس فعال شده است که با زدن دکمه OK دانلود شروع شده و ویدئوی شما ذخیره می‌شود.

چگونگی دانلود فیلم از یوتیوب [آموزش تصویری]چگونگی دانلود فیلم از یوتیوب [آموزش تصویری]

۲- روش دوم دانلود از طریق سایت آپارات است که شما با عضویت در آن آدرس url را در قسمت مورد نظر در سایت که ویژه فیلم‌های یوتیوب است وارد کرده و بعد از اتمام کار فیلمتان را از آپارات دانلود نمایید. توجه داشته باشید برای این سایت نیز پراکسی باید در این مرحله فعال باشد.

Save

Save

محل تبلیغات شما