تویوتا ممکن است یک تولید کننده منحصربفرد نباشد، اما لندکروز ۲۰۱۷ این شرکت قطعا وسیله نقلیه‌ای برای خریداران خاص می‌باشد.

لندکروز در سال گذشته به روزرسانی قابل توجهی داشته است. از طراحی جدید در ظاهر و فن‌آوری‌های به روز در داخل خودرو استفاده شده است. تویوتا لندکروز ۲۰۱۷ از جهات بسیاری شبیه به لکسوس LX 570 است، اما با بهره‌گیری از سیستم تعلیق هیدرولیکی قابلیت بی نظیری در رانندگی در زمین‌های ناهموار به وجود آورده است.

ظاهر و عملکرد تویوتا لندکروز ۲۰۱۷

در نگاه کلی به نظر می‌رسد که لندکروز ۲۰۱۷ با طراحی کروم سنگین در جلوی خودرو، بازگشتی به گذشته خود در اوایل دهه ۱۹۹۰ داشته است. اما به دلیل انحنای مناسب در ظاهر ، ابعاد بزرگ آن کمتر به چشم می‌آید. در داخل خودرو، گزینه انتخاب رنگ چرم مشکی یا قهوه ای روشن به خریداران ارائه می‌شود. ظرفیت این خودرو هشت نفره می‌باشد. اما صندلی ردیف سوم، برای افرادی با قد و قامت کوچک‌تر مناسب تر می‌باشد. البته این مشکل معمولا در همه SUV‌های بزرگ وجود دارد.

نقد و بررسی تویوتا لندکروز 2017

 

قابلیت‌های بیرون جاده ای، سودمندی تویوتا لندکروز ۲۰۱۷ را به عنوان یک خودرو شهری به خطر می‌اندازد اما این ویژگی در طراحی جدید این خودرو کمتر به چشم می‌خورد.

 

قدرت ۳۸۱ اسب بخار و دیفرانسیل‌های مرکزی قوی، به سرعت بسیار بالای این لندکروز (هر چند با مصرف شگرف بنزین) در بزرگراه‌ها و حتی لغزش و رانندگی روی سنگ‌ها و راه‌های پر فراز و فرود کمک می‌کند.
نقد و بررسی تویوتا لندکروز 2017

ایمنی، ویژگیها و مصرف سوخت تویوتا لندکروز ۲۰۱۷

در طراحی سال ۲۰۱۷، مجموعه ای از ویژگی‌های ایمنی به این خودرو اضافه شده است. ترمز خودکار اضطراری با قابلیت تشخیص عابر پیاده، هشدار خروج از خط، چراغ‌های  LEDخودکار در جلو، کروز کنترل تطبیقی و کنترل نقطه کور از جمله این ویژگی‌ها می‌باشند. هم چنین این خودرو دارای دوربین دید عقب و ۱۰ کیسه هوا به طور استاندارد می‌باشد.

با شروع قیمت از حدود ۸۵،۰۰۰ $، لندکروز استاندارد با گزینه انتخاب رنگ ارائه می‌شود. ویژگی‌های استاندارد شامل صندلی‌های چرم، سیستم صوتی JBL ، چراغ‌های LED، سیستم سرگرمی DVD صندلی عقب با صفحه نمایش دوگانه و یک سقف کشویی می‌باشد. یک سیستم ناوبری استاندارد و صفحه نمایش لمسی ۹ اینچی نیز بر روی داشبورد لندکروز نصب شده است.

داخل اتومبیل تویوتا لندکروز 2017

اگر شما به دنبال برای یک وسیله نقلیه سازگار با محیط زیست می‌باشید، باید به دنبال خودروهای دیگری باشید. زیرا تویوتا لندکروز با بدنه بزرگ و وزنی حدود ۵۸۰۰ پوند بدون سرنشین، مصرف سوخت بالایی دارد.

ویدئوی شماره ۱ تویوتا لندکروز ۲۰۱۷

ویدئوی شماره ۲ تویوتا لندکروز ۲۰۱۷

ویدئوی شماره ۳ تویوتا لندکروز ۲۰۱۷

ویدئوی شماره ۴ تویوتا لندکروز ۲۰۱۷

ویدئوی شماره ۵ تویوتا لندکروز ۲۰۱۷

Source: thecarconnectiontoyota
محل تبلیغات شما