بررسی لکسوس LS 2018 پیش از فروش آن در بازار ایران می‌تواند علاقه‌مندان به این خودرو را با این اتومبیل ژاپنی بهتر آشنا کند. در طول سی سال گذشته حضور لکسوس در کنار رقبای آلمانی به دلیل قیمت کمتر نسبت به ماشین‌های مشابه و همچنین ترکیبی از شرایط ممتاز از جمله اوکس بودن خودرو و کیفیت رانندگی بهمراه ایمنی برای آن شرکت درد سر نداشته و بازار خود را کماکان حفظ کرده است.

لکسوس LS 2018 دارای یک طراحی قوی‌تر، لوکس‌تر به همراه فناوری روز دنیا و حفظ هویت پیشین است. بد نیست با هم نگاهی دقیق به این اتومبیل داشته باشیم.

بدنه لکسوس LS 2018

خطوط جدید و اندازه‌ای جدید

بررسی لکسوس LS 2018

ظاهر لکسوس LS 2018 همیشه زیبا و جذاب بوده است. همراهی سنت و مدرنیزه موجب شده است خودرو ضمن داشتن شکوه لازم خیلی مینیاتوری نیز به‌نظر برسد. تغییرات اتومبیل خیلی نرم‌نرمک صورت میگیرد و شرکت لکسوس نمی‌خواهد جسورانه با تغییرات کلی و به یکباره چهره‌ای تازه را به دوستداران این خودرو معرفی کند.

در حقیقت ماجرای اصلی در زمینه بدنه خودرو استفاده شرکت لکسوس از یک پلتفرم جدید در ساخت لکسوس LS 2018 بوده است. لکسوس سدان جدید در عرض و طول بزرگتر شده و البته کمی نیز کوتاه‌تر ساخته شده است.

بررسی لکسوس LS 2018

چراغ‌ها طرحی زاویه‌دار دارند و نمای خودرو برای مثال اوردن در مورد یک خودروی سدان کاملا استاندارد است. یک سدان به تمام معنا است.

چراغ‌های عقب به صورتی نمادین شش L را در ذهن بیننده تداعی می‌کند. جلوی خودرو قسمت رادیاتور یک پوزه بزرگ برای خودرو ایجاد کرده است.

موتور لکسوس LS 2018

دیگر خبری از مدل ۸ سیلندر این اتومبیل نیست. این مدل از سال ۲۰۱۷ از سبد پیشنهادات لکسوس برای مشتریان کنار گذاشته شده است.

بررسی لکسوس LS 2018

در حال حاضر یک انجین ۳٫۵ لیتری توربوی شش سیلندر زیر کاپوت آن جا خوش کرده است. وزن خودرو بیش از ۲۲۵ کیلوگرم اضافه‌تر شده است، اما موتور ۳۰ اسب بخار قدرتمندتر از قبل و گشتاوری معادل ۷۵ پوند بیشتر دارد. شتاب این ماشین در حدود ۴٫۶ ثانیه است.

گالری تصاویر لکسوس LS 2018

چند تیپ لکسوس LS وجود دارد؟

لکسوس LS 2018 دارای تیپ‌های مختلفی از جمله لکسوس LS 2018 500 و لکسوس LS 2018 500 F اسپرت است. گیربکس خودرو ۱۰ دنده اتوماتیک و دارای رانندگی چند حالته برای راحتی رانندگی است.

بررسی لکسوس LS 2018

یک نوع لکسوس LS 2018 هیبریدی وجود دارد که دارای یک موتور ۳٫۵ لیتری اتکینسون و دو موتر الکتریکی که ۳۵۴ اسبب بخار قدرت را تولید می‌کند. البته کمی کندتر از بنزین‌سوز است و شتاب صفر تا صد آن ۵٫۱ ثانیه طول می‌کشد.

همه مدل‌های این خودرو با تیپ چهارچرخ متحرک نیز وجود دارند.

 

ویدئوی معرفی رسمی لکسوس ۲۰۱۸

 

Source: Lxus
محل تبلیغات شما