بی‌ام‌و سری ۴ به نیمه راه عمر خود رسیده‌اند و نیاز به یک نوسازی در آن دیده می‌شد. بیشتر تغییراتی که در بی‌ام‌و سری ۴ مدل ۲۰۱۸ صورت پذیرفته است به مسائل رفاهی و ایمنی خودرو برمی‌گردد.

تغییرات لحاظ شده در هر چهار مدل سری ۴ دیده می‌شود. هم مدل کانورتیبل، مدل گران کوپه و دو مدل M4 و M4 کانورتیبل شامل این تغییرات شده‌اند. تغییرات دیده شده در بی‌ام‌و سری ۴ مدل ۲۰۱۸ شبیه به همان تغییراتی است که ما پیشتر در مدل‌های سری ۳ بی‌ام‌و دیده بودیم.

تغییرات در طراحی چراغ‌های جلو، ضربه‌گیر و سپر خودرو به وضوح پیدا است. این تغییر همراه با طیف رنگ آن بیشتر به چشم می‌خورد. البته این همه چیز نیست و داخل خودرو نیز در این مسیر تغییرات بدون حاشیه نبوده است.

پیش‌نمایش بی‌ام‌و سری ۴ مدل ۲۰۱۸

پیش‌نمایش بی‌ام‌و سری 4 مدل 2018

تغییراتی نیز در سیستم تعلیق خودرو شاهد هستیم که نشان از بروز شدن خودرو در این زمینه است. هنوز ما مشخصات فنی انجین یا موتور خودرو را در دسترس نداریم، هر چند چند نوع موتور جدید بی‌ام‌و را که به تازگی طراحی کرده می‌شناسیم و شناختی بر آن داریم ولی بدرستی مشخص نیست بی‌ام‌و از کدام نوع برای بی‌ام‌و سری ۴ مدل ۲۰۱۸ بکار خواهد گرفت.

پیش‌نمایش بی‌ام‌و سری 4 مدل 2018

انتظار می‌رود مدل ۴۳۰i یک موتور ۲۴۸ اسب بخار توربو شارژ ۲ لیتری ۴ سیلندر باشد و مدل قوی‌تر آن نیز ۴۴۰i است که داری ۳۲۰ اسب بخار توربوشارژ ۳ لیتری ۶ سیلندر است. این مدل دارای دو نوع گیربکس ۶ و ۸ دنده است که خریداران یکی از این آپشن را انتخاب خواهند کرد.پیش‌نمایش بی‌ام‌و سری 4 مدل 2018پیش‌نمایش بی‌ام‌و سری 4 مدل 2018

قیمت بی‌ام‌و سری ۴ مدل ۲۰۱۸ هنوز اعلام نشده است ولی پیش‌بینی ما این است که شروع قیمت این اتومبیل از ۴۳,۱۴۵ دلار باشد.

Source: motorauthority
محل تبلیغات شما