هیوندای اکسنت ۲۰۱۸ در نمایشگاه اتومبیل اورنج کانتی ایالت کالفورنیا به نمایش گذاشته شد. نمایشگاه اورنج یک نمایشگاه بین‌المللی خودرو است که از سال ۱۹۹۶ آغاز به کار کرده‌است و در سال‌های اخیر به صورت مرتب و همه ساله برگزار می‌شود.

هیوندای بازار مدل هاچ‌بک هیوندای اکسنت را تقریباً از دست داده است. البته این آمار بیشتر مربوط به آمریکا است. با این حال مدل سدان آن همچنان به عنوان یک پیشنهاد، مورد توجه است. اکسنت ۲۰۱۸ دارای موتور کارآمدتر، تجهیزات بهتر و تغییرات لازم در خارج و داخل نسبت به مدل‌های گذشته است.

هیوندای اکسنت ۲۰۱۸ مروری کوتاه در نمایشگاه اتومبیل اورنج کانتی

شکل ظاهری هیوندای اکسنت ۲۰۱۸ شبیه به هیوندای النترا شده است. بنابراین ظاهر خودرو خیلی بهتر و مدرن‌تر به‌نظر می‌رسد. سبک و شکل چراغ‌ها منحصر به نسل گذشته باقی مانده است و البته بروزرسانی لازم سه‌تکه‌ای شده است.

هیوندای اکسنت ۲۰۱۸  چه چیز جدیدی دارد؟

کابین فوق العاده

داخل اتومبیل فضایی شبیه به النترا و سوناتا است البته نمای النترا در اکسنت بیشتر به چشم می‌آید. خودرو در روبروی راننده امکانات رفاهی را به خوبی فراهم کرده است. اکسنت ۲۰۱۸ در مدل پایه که SE است، دارای دوربین دنده عقب، یک نمایشگر ۵، مدل‌های SEL و لیمیتد در بالای این نمایشگر ویژه‌ی لمسی است شامل کارپلی اپل و اندروید اتو لازم برای اتصال به گوشی است.

گالری عکس خودروی هیوندای اکسنت ۲۰۱۸

برای دیدن تصاویر گالری اکسنت ۲۰۱۸ در اندازه واقعی بر روی آن کلیک کنید

بیشتر امکانات رفاهی به صورت آپشن برای هرسه مدل قابل دسترسی است. از جمله سانروف، اتوهد، نمایشگر درجه حرارت بیرونی، صندلی‌های گرم و سرد و ترمز خودکار اضطراری.

موتور هیوندای اکسنت ۲۰۱۸

موتور پایه خودرو ۱٫۶ لیتر، چهار سیلندر با قدرت ۱۳۰ اسب‌بخار و گشتارور ۱۱۹ پوند بر اینچ مربع است. قدرت موتور نسبت به مدل گذشته کمتر شده است! با این حال هیوندای گفته است گشتاور خودرو در سرعت‌های پایین بیبشتر است و مصرف سوخت آن نیز بهینه شده است.

هیوندای اکسنت 2018

گیربکس هیوندای اکسنت ۲۰۱۸

جعبه‌دنده اکسنت ۲۰۱۸ ۶ سرعته دو مدل اتوماتیک و دستی است. وزن خودرو حدود ۴۵ کیلو سنگین‌تر شده است و مطمیناً قدرت مدل گذشته را ندارد. سیستم انتقال قدرت مورد نظر در همه مدل‌های اکسنت مشابه است.

Source: kbb

 

محل تبلیغات شما