مرسدس بنز محصولات خوبی در زمینه گردشگری و طبیعت‌گردی از جمله G63 AMG و G500 دارد که انصافاً ماشینهای خیلی خوبی هستند ولی مرسدس مایباخ G650 یک سر و گردن از آنها بالاتر است.

مهمترین ویژگی این خودرو در مقایسه با سایر اتومبیل‌های طبیعت‌گردی موتور قدرتمند ۱۲ سیلندر توربوشارژ دوقولوی است که ۶۳۰ اسب بخار قدرت و ۷۳۸ پوند بر فوت مکعب گشتاور تولید می کند. همچون مدل‌های گذشته مرسدس مایباخ G650 سیستم انتقال قدرت آن دیفرانسیل جلو با کمک عقب در حالت قفل است. محورها بالاتر از مرکز چرخ‌ها برای عبور راحت‌تر از موانع و چاله‌ها طراحی شده است.

مرسدس مایباخ G650 یک خودروی گردشگری بی‌نظیر

مرسدس مایباخ G650 مرسدس مایباخ G650

 

داخل خودرو بسیار راحت و نرم است و یک حس خوبی به سرنشینان بدست می دهد. صندلی عقب به گونه‌ای طراحی شده است که سرنشینان عقب در صورت لزوم براحتی می توانند بخوابند و فضای لازم را در اختیار دارند. مرسدس مایباخ G650  دارای سیستم دمایی صندلی گرم و سرد دارد و امکانات رفاهی از جمله نمایشگر ال‌سی‌دی ۱۰ اینچی نیز برایشان فراهم است.

مرسدس مایباخ G650 مرسدس مایباخ G650

جالب است بدانید فقط ۹۹ دستگاه از مرسدس مایباخ۲۰۱۷  G650  ساخته خواهد شد و جالب‌تر از آن اینکه مقصد نهایی آنها نیزآمریکا نیست. احتمال زیادی وجود دارد تعداد بالایی از این محدود دستگاه خودرو مرسدس مایباخ G650 مدل ۲۰۱۷ به مقصد خاورمیانه بارگیری شود.

Source: autoblog
محل تبلیغات شما