لکسوس LC 500 2018 کوپه تازه وارد لکسوس، با وجود نمای ظاهری شگفت انگیز با حالت پایین و پهن، پنجره مشبک و دوکی شکل، خط کاپوت بلند و چراغ‌های منحصر به فرد، دیدنی و جذاب به نظر می‌رسد. لکسوس همیشه در تلاش بوده است اتومبیل‌های زیبا و با ظاهری خاص و خشن طراحی کند که در نهایت با ساخت این مدل به هدفش دست پیدا کرده است.

قرار است فروش لکسوس LC 500 2018  آغاز ماه مه آینده، با شروع قیمتی کمتر از ۱۰۰،۰۰۰ $ آغاز گردد. سر و صدا طبیعی موتور ۵ لیتری V8 این خودرو، همراه با پوشش آلومینیوم پر زرق و برق باعث می‌شود این LC چه از نظر طراحی ظاهری و چه از جهت عملکرد، یک رقیب سرسخت در جنگ کوپه‌های لوکس باشد.

لکسوس LC 500 2018

لکسوس LC 500 2018 از هر جهت شگفت انگیز

لکسوس LC 500h دارای یک پیشرانه هیبریدی V6 عالی است که با ایجاد توان ۳۵۴ اسب بخار، شتاب صفر تا صد ۴٫۷ ثانیه را بر این خودرو به ارمغان آورده است.لکسوس LC 500 2018

قدرت لکسوس LC 500h در جاده‌ها یک حس اسپرت شگفت انگیز ایجاد می‌کند. موتور الکتریکی این خودرو نیز چند مرحله ای طراحی شده است. علت آن اضافه کردن قدرت موتور به صورت پله ای است که موجب شده گیربکس CVT بکار رفته در LC 500h بطور مجازی شبیه یک گیربکس ۱۰ سرعته اتوماتیک شده و از جذابیت اسپرتی بیشتری برخوردار شود.

لکسوس به منظور افزایش عملکرد از تجهیزات ترکیبی در LC استفاده می‌کند تا از افزایش مصرف سوخت جلوگیری شود. ویژگی مثبت دیگر در این خودرو، هندلینگ قابل توجه آن می‌باشد. در واقع هندلینگ بهتر به معنای قابلیت هدایت بهتر اتومبیل در عبور از پیچ‌ها و موانع بوده و نشان دهنده ی دینامیکی و پویایی اتومبیل در جاده می‌باشد. این ویژگی بر پایه پلتفرم لوکس معماری جهانی (که همچنین در نسل بعدی سدان LS که در نمایشگاه خودرو دیترویت ۲۰۱۷ رونمایی شد، استفاده شده) بنا شده است.

2018-%d9%84%da%a9%d8%b3%d9%88%d8%b3

سواری این خودرو بسیار عالی است. فرمان پذیری کاملا مناسب است و به راننده اعتماد به نفس لازم برای حرکت‌های سریع را می‌دهد. هم چنین این خودرو تعویض دنده بهتری دارد و از صدای موتور خوش‌آهنگ تری نیز برخوردار است.

این لکسوس در رانندگی در سرعت‌های بالا و هنگام ترمز کردن، ثبات بالایی دارد. در واقع، باور چابکی و سرعت خودرویی با بدنه آلومینیومی با وزنی نزدیک به ۴۳۰۰ پوند در مسیر مسابقات سخت و شگفت انگیز می‌باشد.

نمای درونی پر زرق و برق لکسوس LC 500 2018

صندلی‌های این خودرو از نمونه‌های راحت ترین صندلی‌های موجود می‌باشند. این شرکت گفته است که ۵۰ طرح مختلف قبل از رسیدن به طرح نهایی، آزمایش شده اند.

لکسوس LC 500 2018

فضای داخلی  لکسوس LC 500 2018 به خودی خود یک مکان فوق العاده برای گذراندن زمان است. شکل داشبورد زیبا و کیفیت ساخت درجه یک استبه علاوه استفاده از پوشش چرم در داخل خودرو فضایی لوکس و در عین حال اسپرت را به وجود می‌آورد. فضای صندلی عقب نیز برای دو فرد بالغ راحت و مناسب است.

لکسوس LC 500 2018

متاسفانه سیستم‌های سرگرمی و ناوبری LC 500 همانند خودروهای دیگر لکسوس، پیشرفت زیادی نداشته و از دیگر رقیبان عقب تر است. تکنولوژی‌های استاندارد ایمنی این خودرو شامل کروز کنترل ، ترمز خودکار، هشدار خروج از خط با کمک فرمان و پرتوهای هوشمند می باشد.

Source: cnet
محل تبلیغات شما