شرکت جنرال موتورز در آخرین نوآوریش خودروی مدولاری را به نمایش‌گذاشته است که قادر است با توجه به تصمیم مالک آن تبدیل به خودروی دل‌بخواهش شود.

جنرال موتورز یا GM که در حال ورود به بازار خودروهای برقی است و تصمیم دارد خط تولید ناوگان جدیدی در این رابطه را پایه‌گذاری کند، همزمان بشدت در حال سرمایه‌گذاری بر روی اتومبیل‌های خودران نیز هست. خودروهای خودران دارای سطح خودکار ۱ تا ۵ هستند که بهترین نوع آن در حال حاضر در سطح ۲ قرار دارد. سایر سطوح توسط متخصصین مورد تایید نیست.

در همین رابطه تسلا گفته است ما به سطح ۵ رسیده‌ایم که حرف بسیار  اغراق‌آمیزی است.

جنرال موتورز دارای انواع وسیله نقلیه از جمله انواع خودروی سواری و کامیون است. این شرکت در زمینه حمل و نقل، انبارداری، ساخت‌وسازها است. طرح خودروی مدولار که جنرال موتورز در حال کار بر روی آن است، قادر تبدیل به هر نوع وسیله نقلیه از جمله آمبولانس، بالابر، خودروی ون و … می‌باشد.

خودوری مدولار جنرال موتورز، هرآنچه شما بخواهید

خودوری مدولار جنرال موتورز، هرآنچه شما بخواهید

SURUSسوروس” نام خودروی مدولاری است که جنرال موتورز به عنوان مفهومی جهانی آن را عرضه خواهد کرد.

این خودروی مدولار قابل بکارگیری در جاه‌هایی است که امکان تعمیر خودرو وجود ندارد و براحتی می‌توان با جایگزینی آن مشکل را به‌طور کلی برطرف کرد.

خودوری مدولار جنرال موتورز، هرآنچه شما بخواهید

سوروس قابل اتصال به هم برای ایجاد یک واحد بزرگتر نیز هست. همه وسایل آن به صورت یدکی قابل تعویض درجا و بکارگیری مجدد خودروی مدولار است.

گالری عکس خودروی مدولار سوروس جنرال موتورز

 

Source: ibtimes geek


محل تبلیغات شما