تویوتا پرادو ۲۰۱۷ یک وسیله نقلیه فوق‌العاده تحسین انگیز است که به خوبی نمایانگر آن است که جاده‌ها از آن اوست. عملکرد داخلی روان و  قدرتمند چهار چرخ دیسک داخلی ترکیب شده‌اند تا این اطمینان را بدهند که پرادو ماشینی است برای پاسخگویی به همه نیازهای رانندگان مدرن.


طراحی بدنه در ابعادی بی نقص

بدنه‌ی خارجی پرادو قابل توجه و مطمئن با شبکه ای متمایز است که موجب به ایستادگی آن در جاده های پر تردد میشود. بدنه این ماشین بگونه‌ای طراحی شده است تا رانندگان در جاده های باز و یا جاده های ناهموار و سخت با هیچ نوع دشواری مواجه نشوند.

toyota_prado_2017_-1

این ماشین دارای رینگهای ۱۷ اینچی آلیاژی، پله جانبی و  باله عقبی (spoiler) است. چراغهای جلویی نیز بدون هیچ هزینه اضافی از نوع هالوژن و مه‌شکن طراحی شده اند. در این مدل همانند مدلهای تویوتا GRX ( مدلهای سه-دره ) و بالاتر از لوله های اگزوز کرومی استفاده شده است.فناوری تویوتا پرادو ۲۰۱۷ سرگرمی در دسترس شما

داخل کابین پرادو از مواد عالی و بی‌نقص ساخته شده که یک حس لوکس و با شکوه را بر خلاف نمای بیرونی می‌دهد. فرمان چرمی به همراه کنترل صوتی و تلفن بر روی آن این امکان را  به راننده می دهد تا در حال حرکت از طریق بلوتوث و یا اتصال بی سیم تماس برقرار کند.

toyota_prado_2017_-2

سه ردیف صندلی در این ماشین ها به راحتی فضای کافی برای هفت نفر را فراهم می‌کند. صندوق عقب بزرگ آن افراد را قادر میسازد تا بدون هیچ دشواری اقلام بزرگ را جابحا کنند.


کارایی  تویوتا پرادو ۲۰۱۷

عملکردی پایدار

دو کارایی از  موتور در پرادو در دسترس اند که از واحدهای ۲٫۷ لیتری که با گیربکس اتوماتیک چهار سرعته کار می‌کنند، شروع می شوند. موتور جایگزین یک V6 چهار لیتری بنزینی است که ۲۷۱ اسب بخار قدرت دارد و با گیربکس اتوماتیک پنج سرعته کار می‌کند. عملکرد این ماشین با گشتاور بالا و بهروری سوخت بسیار عالی تکمیل می‌شود.

toyota_prado_2017_-3

ایمنی  تویوتا پرادو ۲۰۱۷


ویژگی‌هایی برای کمک به سفری با خیال آسوده

در آغاز سری‌های GRX ( مدل سه-دره ) و ERX (پنج-دره ) همگی دارای ایربگ (کیسه‌های محافظ) هستند که از سرنشینان در موقعیتهای برخورد محافظت می‌کنند. همچنین طیف وسیعی از جنبه های ایمنی در این مدل بکار رفته است تا سرنشینان با هیچ دشواری مواجه نشوند، مانند کنترل کشش و کنترل پایداری خودرو  (VSC).

toyota_prado_2017_-4

سنسورهای عقبی پارک به راننده کمک می‌کنند تا در هنگام هدایت ماشین به عقب در کوچکترین فضاها موفق به پارک شود و همچنین در مدل‌های بالاتر گزینه دوربین دید عقب نیز اضافه می‌شود. در مدل‌های پنج-دره (VXR) بالای صندلی های عقب از تکنولوژی مانیتورهای سرگرمی و روشنایی کف بهره بردند.

تویوتا پرادو 2017

قیمت پرادو ۲۰۱۷

پرادو دو در ۵۵ هزاد دلار و پرادو چهار در ۸۵ هزار دلار قیمت دارد. این قیمت‌های اشاره شده قیمت پایه فروش محسوب شده و با توجه به سلیقه مشتری و افزایش آپشن، قیمت آن نیز افزایش خواهد یافت.

ویدئوهای پرادو ۲۰۱۷

ویدئوی شماره ۱

ویدئوی شماره ۲

ویدئوی شماره ۳

رانندگی با تویوتا لندکروز پرادو ۲۰۱۷ تجربه ای منحصر به فرد برای رانندگان مدرن امروزی محسوب می شود.

Source: toyotatoyotadriver
محل تبلیغات شما