درز مشخصات و تصاویر سری لنوو وایب X3، S1، P1 و P1 پرو پیش از برگزاری نمایشگاه بارسلون، دست لنوو را رو کرد.

لنوو وایب

لنوو در نظر داشت گوشی‌های پنج‌گانه لنوو سری وایب P1، وایب S1, وایب X3، وایب P1 پرو و وایب مکس را در ماه مارس در نمایشگاه بین المللی موبایل در شهر بارسلون رونمایی کند، ولی پیش از این رویداد بزرگ تصاویر مجموعه‌ای از این دستگاه‌ها به وب سرازیر شد.

صفحه حمایت مالی.
روند جدید سهیم شدن در فرهنگ‌سازی کمک به سایت‌های مستقل.
حمایت از یک سایت مستقل حمایت از انتشار آزاد اطلاعات است.
مبلغ ۲۵۰۰ توماندیگر لنوو یک مارک و برند جدید و ناشناخته نیست و اکثر دوستداران حوزه‌ی فناوری با نام و نشان این شرکت آشنا هستند.

لنوو وایب S1

لنوو وایب S1

بهتر است از لنوو وایب S1 که گوشی جوان پسندی است و در رنگ های مختلفی عرضه خواهد شد شروع کنیم. این گوشی جز اولین دسته ای است در مورد عرضه و رونمایی آن در نمایشگاه یاد شده بر سر آن صحبت شده بود. تنها چیزی که در مورد لنوو وایب S1 می‌دانیم دوربین جلوی قوی آن است که برای دوستداران عکس‌های سلفی می‌تواند خبر خوشحال کننده‌ای باشد. این گوشی در ۵ رنگ عرضه خواهد شد.

لنوو وایب X3

لنوو وایب X3

در مورد لنوو وایب X3 نیز مشخص شده است گوشی یک نمایش‌گر ۵٫۵ اینچ دارد که صفحه نمایش دارای کیفیت ۱۰۸۰ پیکسل خواهد بود. لنوو وایب X3 دارای قاب فلزی و یک سنسور اثر انگشت است. گزارش شده است لنوو وایب X3 دوربین ۲۰٫۷ مگاپیکسلی خواهد داشت. البته این مورد هنوز به صورت قطعی اعلام نشده‌است.

لنوو وایب X3

لنوو وایب P1

لنوو وایب P1

گوشی p1 بیشتر با تمرکز بر عمر باتری طولانی بسته شده است و باتری ۴۰۰۰ میلی‌آمپری دارد. این باتری با قابلیت فناوری شارژ سریع تولید شده‌است. آن‌طور که گفته شده گوشی لنوو وایب P1 دارای پوشش نانو سرامیکی و بر اساس مشخصات اولیه دارای یک پردازنده ۸ هسته‌ای با معماری ۶۴ بیت است که ۲ گیگابایت رم آن را پشتیبانی می‌کند. این پردازنده ساخت مدیا‌تک است.

لنوو وایب P1 پرو

لنوو وایب P1 پرو

این گوشی از فناوری مخابراتی ۴‌جی ال‌تی‌ای استفاده می‌کند و آندروید آن نیز نسخه‌ی ۵ است. گفته شده است لنوو در حال کار روی باتری این گوشی با قدرت ۵۰۰۰ میلی‌آمپر هستند و شایعه است که سنسور اثر انگشت نیز دارد که این اطلاعات هنوز مورد تایید نیست. نمایشگر گوشی نیز ۵٫۵ اینچی است.

لنوو وایب مکس

لنوو وایب مکس

لنوو وایب مکس آخرین سری وایب است که ما در مورد آن اطلاعات جسته و گسیخته‌ای داریم. این گوشی دارای نمایش‌گر ۵ اینچ فول‌اچ‌دی است. پردازنده گوشی ۶۴ بیت اسنپ‌دارگون ۶۱۵ است که رم آن نیز ۳ گیگابایت است.

این همه‌ی اطلاعات من در مورد این گوشی‌های لنوو بود. البته در زمان برگزاری نمایشگاه بارسلون MWC اطلاعات دقیق آن منتشر خواهد شد.

Source

محل تبلیغات شما